Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Které přípravky vám pomohou ke kráse, aniž byste navštívili plastickou chirurgii?

Kdo z nás by si nepřál vypadat stále jako ve dvaceti, bez známek stárnutí, s minimem vrásek, a to i v místech, kde jich je v padesáti, šedesáti a dál, mnoho? Pokud se vám nechce na operaci, svou hezkou pleť si chcete udržet co nejdéle, stačí používat ty správné přípravky, které jsou vyrobeny s přispěním bylin? Použijte níže uvedené pomocníky naší pleti a uvidíte, že budete jen zářit.

Zázračný retinol

K obnovení textury pleti a viditelnému omlazení můžete použít retinol sérum. Zlepšuje vzhled jemných rýh a vrásek, ale také pomáhá redukovat pigmentové skvrny. Je ideální pro všechny, kdo překročili třicítku, a patří do produktů „must have“, tedy samozřejmost v péči o pleť. Možná ho znáte pod názvem vitamin A, a je retinolem ze skupiny retinolů stejně jako kyselina retinová, retinylpalmitát a retinaldehyd.

Má silné anti-age vlastnosti, prokazatelné výsledky při vyhlazení a zmírnění hlubších vrásek, ale i při akné. S pomocí séra Retinol, které je podpořeno vitaminy C, E a F, chrání také pokožku před poškozením volnými radikály, správně hydratuje a nastavuje správné fungování hydrolipidické bariéry pokožky.

Opuncie a přírodní lifting

Koupit si také můžete přípravek, který nese název Opuncie fíková – olej. Jde o přírodní lifting, který umí velmi omladit pleť, vyhladit vrásky a dodat pleti pružnost, kterou ztrácí. Pro svou výrobu patří olej z Opuncie fíkové k nejdražším na světě. Na litr oleje se spotřebuje asi 28 – 30 kg čistých vylisovaných semínek Opuncie. Ole z Opuncie fíkové regeneruje pokožku, uklidňuje podrážděnou pleť, umí zabránit předčasnému stárnutí pleti, regeneruje nehtová lůžka, redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima, zatahuje póry a mnohé jiné.

Vyzkoušejte pleť omladit a zkrášlit těmito přírodními přípravky a zjistěte, že být krásní a přitažliví můžeme i bez použití skalpelů.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.