Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Proč použít k balení produktů plechovky či papírové tubusy s potiskem

Lidé, kteří vybírají dárek, velmi často neuvažují jen nad kvalitou samotného produktu (ostatně, oni jej používat nebudou) jako spíš nad tím, aby produkt vypadal dostatečně luxusně. Za takové zboží jsou poté ochotni utratit mnohem více. Jedním z nejluxusnějších typů obalů jsou plechové dózy s potiskem. Tyto reklamní plechovky jsou vyrobeny z odolného ocelového plechu, který může být ozvláštněn ozdobným prolisováním a opatřen různými typy uzávěrů.

Jsou vhodné k balení jakéhokoli zboží přiměřené velikosti, dokonce i velmi křehkých předmětů, jelikož vnitřek plechovky může být vyplněn molitanem, který má výřez na míru baleného produktu. Plechovky jsou zdravotně nezávadné – jejich vnitřní strana je opatřena pokovením, které splňuje veškeré normy zdravotní nezávadnosti a může tak být použita k balení jakýchkoli potravin.

Plechovka poslouží jako reklamní předmět, který vydrží téměř navždy

Díky vnitřnímu pokovení, vnějšímu potisku a lakování jsou plechovky velmi odolné a praktické. Lidé je po spotřebování obsahu často používají jako dekorační předměty, často slouží k uchovávání drobných předmětů v domácnosti. Jsou také často objektem sběratelského zájmu. Je proto jasné, že pokud umístíte do barevného potisku vaše nápadné logo, název firmy či slogan, stane se z plechovky rázem reklamní předmět, který bude po dlouhý čas zdarma zvyšovat mezi lidmi povědomí o vaší firmě.

Plechovka nebo papírový tubus?

Stejného efektu, jako u plechovek s potiskem můžete dosáhnout i s pomocí papírových tubusů. Reklamní papírový tubus je vyroben z pevného lisovaného papíru, opatřen různými typy uzávěrů a barevným potiskem dle vašeho vlastního návrhu. Je vhodný pro balení jakéhokoli luxusního produktu, navíc je ekologický a biologicky odbouratelný.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.