Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

S kotvičníkem za pravidelnou menstruací i silným libidem

Kotvičník není bylinka, která by byla pouze pro muže. Může být prospěšná i žením, protože pomáhá podporovat normální funkci močové a pohlavní soustavy. U mužů působí kotvičník na regulaci tvorby spermií a zvyšuje hladinu testosteronu, zlepšuje náladu a má povzbuzující účinky. Ženám zase srovná hladinu estrogenu, tedy ryze ženského hormonu. Proč by tuto bylinku měla užívat obě pohlaví? A jaké má kotvičník benefity pro muže a pro ženy?

Kotvičník je pro muže i pro ženy

Když se řekně kotvičník, většina žen se začne potutelně usmívat a myslet na sexuální radovánky. To je ale škoda, protože kotvičník není ryze pánská bylinka, která by měla být určena pouze na zvyšování libida. Díky kotvičníku mohou totiž ženy prožít mnohem příjemnější menopauzu, upravit svůj menstruační cyklus anebo si jen vyladit hormonální soustavu. Všechno se počítá. Kotvičník si můžete vypěstovat jako bylinku anebo si ho dopřát ve formě prášku. Ten snadno nasypete třeba na ranní kaši či jogurt anebo rozmícháte s vodou a vypijete. A máte svoji dávku vitality na celý den.

Regulace hormonální soustavy

Pravidelné užívání kotvičníku se doporučuje také ženám, které se snaží otěhotnět. Tato bylinka krásně vyladí jejich hormonální profil, takže se jim srovná menstruační cyklus a budou přesně vědět, kdy ovulují. A právě to je při snaze o otěhotnění to nejdůležitější. Kotvičník sice správnému načasování nepomůže, ale zato podpoří vaše snahy. A pokud to chcete mít pojištěné z obou stran, je vhodné, aby kotvičník užíval i partner. Zbytek už je na vás. Kotvičník je vynikající bylina, která nabízí široké spektrum výhod pro ty, kteří chtějí přirozeně zlepšit své reprodukční zdraví.

Sportovci se silným libidem

Po kotvičníku sahají velmi často sportovci, kteří ho berou jako prostředek pro zvýšení hladiny testosteronu. Jako vedlejší účinek pozorují zvýšení libida. Účinky kotvičníku jsou totiž velmi široké a to, že ho berete za jedním účelem, neznamená, že nebude působit i jinde. Je však třeba mít na paměti, že kotvičník by se měl užívat především jako doplněk stravy, který má podpořit zdraví. Jeho afrodiziakální účinky jsou však velmi příjemným bonusem.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.