Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Kultura

Princ z Persie

persky-princ

Kouzelný snímek natočený podle stejnojmenné počítačové hry. Princ z Persie vypraví příběh obyčejného chlapce a síle lidského ducha. Projíždějící král Persie spatří chudého sirotka který projeví neuvěřitelnou odvahu když se postaví královskému vojsku aby ochránil svého malého kamaráda.

Krále jeho odvaha natolik dojme že neváhá a příjme jej bez váhání do královské rodiny. Prince vyrůstá společně se svými královskými bratry a přestože jsou odlišného původu mají se velmi rádi. Ve zdánlivě harmonické královské rodině se však skrývá zlo které si říká králův bratr který svými intrikami rozpoutá události které vedou ke zničení celého světa.

Králův bratr se tváří jako dobrý přítel a oddaný člen vojska i rodiny.Pod záštitou lži přiměje nejstaršího bratrova syna  k útoku na svaté město přestože král útok výslovně zakázal. Ve ztraceném městě se skrývá neuvěřitelně krásná princezna – strážkyně kouzelné díky které dokáže vrátit čas.

prince-of-persiaZlý strýc má zájem právě o ní. Pomocí dýky chce vrátit casino online čas do doby kdy zachránil před lety svého bratra. Chce bratrovu smrt aby se sám stal králem a neštítí se opravdu ničeho. A tak začíná hra o všechno při které se do sebe zamiluje perský princ a strážkyně dýky. Prožijí spolu neuvěřitelný příběh  plný nástrah a velkých ztrát aby se dýka nedostala do nepovolaných rukou zákeřného strýce.

Štěstí odvaha a láska zachrání celý svět a díky tomu všemu zůstane dýka kde má zůstat skrytá a chráněná  princeznou strážkyní. Na konec tohoto napínavého příběhu se samozřejmě princ a princezna vezmou a padouch je po zásluze potrestán.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.