Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Kultura

Mumie

film-mumieRomantika, dlouho střežené tajemství, láska a boj za záchranu světa to je to co mě napadne když píšu recenzi o tomto filmu.Tento film vás tak trochu pobaví,ale zároveň rozesměje a ke konci snad i ukápne slza dojetí.

Vzdělá,krásná ale trošku upjatá Evelin má ohledně Egyptské archeologie skutečně hluboké znalosti.Dlouho sní že navštíví zapovězené město Hamunaptru a objeví jeho poklady. Když jí opět navštíví její zlotřilý bratříček Jonattan tak nevěří vlastním očím když spatří co přináší.Kouzelný klíč v sobě má ukrytou mapku ztraceného města.

Jenže o mapku shodou okolností přijdou a tak jim nezbývá než z vězení osvobodit skutečného majitele klíče- trochu neotesaného Ricka. Rick jim slíbí že je do města odvede a tak začíná opravdu zajímavé dobrodružství při kterém se do sebe Rick a Evelin zamilují. Evelinina zvědavost probudí z věčného spánku prokletou mumii která když se obrodí ovládne celý svět.

Navíc touží po tom oživit svou ztracenou lásku anahsunamon a jako vhodnou obět pro potřebný obřad si vybírá právě Evelin.Ke vší smůle nevíc obživlou mumii provází i nepříjemné egyptské rány jako jsou brouci…

Už vše vypadá bídně ale s pomocí strážců mumie, odvážného Ricka a chytré Evelin se podaří zloducha vrátit tam kam patří do říše mrtvých. A tak je vše jak má být.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.