Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Kultura

Twilight sága: Rozbřesk – 1. část

twilight-4-rozbřeskNe náhodou jsem šla do kina po velmi dlouhé době právě na tento film.Jak jistě všichni víme jedná se o volné pokračování napínavé romance o upírech.V nové části rozbřesku dochází k vyvrcholení Edwardovi a Izabeliny lásky a rozhodnout se vzít.

Izabela je stále ještě člověkem a tak Jakob,který jí miluje  stále doufá že k svatbě přeci jenom nedojde.Když mu přijde poštou oznámení tak mu to zlomí srdce.

Nachází den svatby a nervozita vrcholí.Přeci jenom je to velký den a pro Izabelu je to o to těžší že si uvědomuje všechny důsledky svého rozhodnutí.Jakmile však u oltáře spatří milovaného Edwarda všechny pochybnosti se rozplynou.

Po svatbě odjíždí Edward a Izabella na tajné líbánky na romantický brazilský ostrov kde si užívají své velké lásky.Přesto mezi nimi stále visí jejich různost jako meč který se neváhá brzy připomenout.

Izabela na ostrově totiž otěhotní.Nikdo neví co se v následujících dnech stane,protože plod roste příliš rychle a tak Izabela den ode dne více strádá.

[hana-code-insert name=’468×80′ /]

Edward je zničený.Ví že těhotenství bude jeho Bellu stát nejspíše život a tak se jí snaží přemluvit aby se dítěte vzdala.Izabela je však rozhodnutá miminko donosit.

Aby toho nebylo málo smečka vlkodlaků si rovněž nepřeje aby dítě přežilo a čajní na vhodnou příležitost aby Izabelu i miminko zabili. Naštěstí při rodině Cullenových stojí Jakob který se vzepře svému náčelníkovi a Bellu chrání.

V nečekanou chvíli Bella začne rodit a události se dávají do pohybu.Malá Remesmé se narodí krásná a zdravá a jediným pohledem si navždy získává lásku Jakoba který se do ní otiskne- (což v řeči vlků znamená jediné- oddanost celý  život.)A tím je navždy chráněná před útoky vlčí smečky která se chtě nechtě musí stáhnout.

Bella umírá a jedinou šancí je pro ni stát se upírkou a i tak je její budoucnost velmi nejistá.

Naštěstí pro všechny blízké se to podaří a tak je štastná rodinka zase kompletní. Bella má před sebou však nejtěžší rok své existence… její tělo se musí vyrovnat s tím být matkou a taky s tím že už není člověkem, ale právě stvořeným upírem.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.