Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Kultura

Dům v růžích

dum-v-ruzichOpravdu zajímavý a napínavý příběh o tajemnu.Uznávaná profesorka parapsychologie je přesvědčena o tom že nevalně známý Dům v růžích stále žije a čeká až jej něco opět probudí k životu. To něco je autistická dívka Anie která už od mala vykazuje pozoruhodné schopnosti (hýbá předměty, co nakreslí to se stane…) Ostatní se jí bojí a nenávidí jí za to včetně rodičů. Jediný kdo k ní chová upřímnou lásku je její sestra která se rozhodne do domu jí vzít.

Spolu s ní profesorka najme i další podobně nadané lidi a tak utvoří velmi pozoruhodnou skupinu.(kromě jasnovidce, media ,čtenáře myšlenek jde s nimi do domu i učitelčin přítel a zároveň jediný potomek původní majitelky domu který sám o sobě jako jeden žádné schopnosti nemá až do chvíle kdy se opět ocitne na prahu tohoto prokletého domu.

Jakmile skupina do domu vstoupí dům ožívá a jednoho po druhém si bere tak jako stovky lidí před nimi aby se navždy staly jeho součástí. Člověka až v mrazí v zádech jaké věci se zde dějí zvláště když se setmí jako by dům nikdy neměl dost. Na povrch vyplouvají skutečné charaktery přítomných ve chvíli kdy je dům uvězní a oni nemohou utéci.

Učitelka psychologie si však problémy nepřipouští a smrt ostatních považuje pouze za nutnou obět aby ukázala světu že má pravdu a tak se bortí i vztahy uvnitř skupiny. Naštěstí  vyhraje láska a ne všichni zde zůstanou. Když se jim naskytne příležitost k útěku neváhají a opouští navždy to místo zla, které nikdy nemělo být postaveno…

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.