Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Povlečení podle osobnosti

luxusni-povleceniMáte doma ještě povlečení po babičce a už by to chtělo změnu? Potřebuje vaše ložnice trochu oživit? V tom případě pro vás máme tipy na nádherné povlečení podle vaší osobnosti.

Můj dům, můj hrad

Každý z nás se snaží zařídit si interiér svého domova co nejútulněji. A ať se nastěhujeme kamkoliv, brzy získá prostředí část naší osobnosti. Je vidět ve způsobu, jakým se o své věci staráme, jaké zařízení volíme, a díky tomu se tam také cítíme jako doma. Je jedno, jestli si zařizujete nové bydlení, nebo jen přemýšlíte o doplnění vybavení. Povlečení se hodí vždycky. Vyberte si to, které k vaší osobnosti sedí nejlépe.

Romantička

Pro beznadějné romantičky je volba jasná. Ideální je povlečení s volánky a rozkvetlými květinami. Nejlépe takové, které vás přenese na francouzský venkov, s vlastní vinicí a levandulovým polem, kde neexistují starosti všedního dne. Takové je třeba povlečení Amalie fialová. Láká vás spíš romantika doby panovníků? Luxus královského paláce? Povlečení Olivie z bavlněného saténu v sobě snoubí kouzlo historie i moderny. Kombinace fialové, modré a šedé bude ve vaší ložnici zářit jako diamant.

Lvice salónů

Užíváte si život naplno? Moc dlouho doma neposedíte a milujete, když jste středem pozornosti atraktivních mužů? Pak by vás mohlo zaujmout luxusní povlečení Arma ve vášnivé rudé barvě. Povlečení z bavlněného saténu je pro vás naprosto ideální, protože si ráda dopřejete kvalitu a jemnost. Dalším takovým, které se vám určitě bude líbit je povlečení Dc 15. Nic neříkající název, ale prvotřídní materiál a elegantní vzor s nádechem tajemna.

Manažerka

Máte ráda věci pod kontrolou. Žijete moderní dobou, kdy si bez mobilu a osobního počítače nedovedete představit život. Jsou důležité pro vaši práci, kde chcete všem ukázat, že ženy jsou v mnoha věcech lepší, než muži. Povlečení, které se vám bude líbit se jmenuje Výborný marcipán. Slibuje sladké překvapení a příjemné medové barvy naznačují, že tahle ložnice patří výjimečné osobě. Podobně působí i povlečení Zlatá symfonie v kombinaci oranžové a černé.

Chcete vidět víc? Na stránkách bonatex.cz najdete originální povlečení pro každou osobnost.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.