Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Jak na originální vánoční dárky? S důvtipem a nápadem!

dárek pro chlapaPodzimní pochmurná atmosféra je předzvěstí adventní doby i samotných Vánoc. Že jste na dárky pro své nejbližší ještě ani nenašetřili? Nevadí, stále máte ještě docela dost času. Přinášíme vám ale pár rad a tipů, které se vám budou v následujících týdnech zajisté hodit.

Dárky pro elegantní muže

Máte vedle sebe ředitele nadnárodní konglomerace? Nebo jednoduše muže, který pečlivě dbá o svůj zevnějšek? Miluje elegantní věci a maličkosti, které doplní jeho styl? Pak pro něj nebude výběr dárku žádný problém. Elegantní dárky pro muže představují například luxusní manžetové knoflíčky, které lze vybírat v nejrůznějším barevném i tvarovém provedení. Neméně elegantním dárkem je také značková kravata, kterou váš partner ocení nejen na firemním jednání, ale také na společně strávené večeři, kterou si za své pečlivě vybrané dárky rozhodně zasloužíte.

Dárky pro originální muže

Nepotěší vaši drahou polovičku jen tak něco? Nutno dodat, že ponožky a sady boxerek už vyšly z módy před bezmála dvaceti lety. Dnes je kladen důraz na neotřelost a originalitu vánočních dárků, kterou vám propůjčí třeba netradiční stojany na víno, které budou bořit všechny fyzikální zákony. Milovníkům vánočních tradic se přímo nabízí dárkový set k odlévání olova, se kterým lze zjistit, co vás čeká a nemine v následujícím roce. Krásné vánoční dárky však nemusí nutně zruinovat vaši peněženku, stačí, když budou vybrány a darovány upřímně a s láskou.

Dárky pro gurmány

Staré známé přísloví praví, že láska prochází žaludkem. Pokud žijete s gurmánem, dáte tomuto přísloví za pravdu dvojnásobně. A právě pro takové muže je výběr vánočního dárku vůbec nejsnazší. Skvělou alternativou jsou luxusní dárkové balíčky plné těch nejvybranějších specialit z České republiky, Francie nebo Belgie. A na dárečky pro ženy, maminky, přítelkyně nebo nadřízené se podíváme zase třeba příště.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.