Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Když boty, tak od Rejnoka

rejnokobuv - bílé kozačkyConverse je celosvětově známá firma, která vznikla přesně takovým tradičním způsobem, jaký známe z klasických amerických filmů. Nejstarší historie firmy Converse sahá do počátků 20.století, kdy se jako malovýrobce gumové obuvi snaží prosadit na trhu. Firma Converse to neměla jednoduché a ani ještě dlouhou dobu mít nebude, to ovšem pracovníci nechtěli nechat jen tak.

Od gumy po plátno

Začalo to výrobou gumové obuvi, ovšem konkurence byla napřed a v přesile. Těžká období, zahrnující 2 světové války, byla zkouškou pro všechny zaměstnance. Píle a těžká dřina doléhala na obyčejné dělníky, ale i vrcholný management.

Bohužel gumová obuv nebyla tou správnou cestou. A tak byl na řadě úkrok stranou. Změna konceptu zapříčinila výrobu basketbalové obuvi. Converse boty tak dostaly úplně jiný rozměr. Přestože samotný koncept byl úspěšný, stálo za ním mnoho přesčasů a dřiny zaměstnanců. Soudržnost společnosti však přinesla své ovoce. Během několika málo let společnost Converse získala více než 90 procent trhu s basketbalovou obuví. Úspěch zapříčinil další rozvoj.

Od Austrálie po Kanadu

rejnokobuv - kozačky s přezkouSamotný úspěch tkví v jednoduchosti. Converse boty, ale i doplňky nejsou nikdy extravagantní, nikdy se nejedná o šílené modely, protože společnost si uvědomuje pomíjivost trendů. Pěticípá hvězda, příjemný a vypilovaný vzhled, který nestárne ani po několika desítkách let. Klasické plátěné boty Converse vážně nejsou výdobytkem dnešní doby.

Že se jedná o stereotyp? Rozhodně ne. Miliony lidí a fanoušku Converse si právě toto uvědomují. Díky jednoduchosti lze bez problémů kombinovat různé barvy a styly a vždy se jedná o vkusný outfit!

Converse stále roste

Začalo to boty a končí to taškou přes rameno nebo jinými stylovými doplňky. Converse je oblíbenou značkou i u známých celebrit. Jako příklad si můžeme uvést Miley Cyrus, Jennifer Aniston, Avril Lavigne a další. Nemusíme se pak divit, když uvidíme model Converse i v hollywoodských filmech.

Obliba značky Converse je ale i v tuzemsku, tedy u nás. Příkladem mohou být boty z obchodu Rejnokobuv.cz. Vyberte si moderní boty Converse a nejen, že se budete cítit skvěle, ale zároveň budete stále IN.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.