Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Čtenářky píší, Nákupy

Nákup bot

Nákup bot

Velikost Vašich bot je těžko k sehnání? Máte malé nebo dokonce „obrovské“ nožky? Pak nejste jediní, kdo má častý problém tyto velikosti bot sehnat!

Ať již Vy nebo někdo ve Vašem okolí jistě tento problém musíš řešit. Ono sehnat malou velikost bot v běžném obchodě pro dospělého člověka, je velice nesnadné. A totéž platí i u nadměrných velikostí. Někteří z Vás mohou mít například velikost 32 až 34 nebo pak 46 až 47, a v mžiku, je tu dilema: jít do dětského oddělení? Nebo se nad Vámi smiluje osud a seženete je v dámském? Malé nožky totiž převážně řeší ženy. Ale najdou se i takové ženy, jejichž velikost botek by spíše zapadala do pánské konfekce.

Muži často uvažují, zda se nejít podívat po nových botách do oddělení nadměrných velikostí, nebo je napadne, že v jejich případě by bylo mnohem lepší, když si trochu víc připlatí a nechají si boty ušít přímo na míru u obuvníka. V dnešní „drahotě“, si tento přepych však může dovolit jen málokdo.

Setkáváte se s posměchem kvůli Vašemu „hendikepu“? Zdvihněte hlavu vzhůru a nic si z toho nedělejte! Opětujte dotyčnému nebo dotyčným posměšným úsměvem a poznámkou: „Máte problém? Vadí Vám něco? Mě ne! Já se alespoň mohu pochlubit, že velikost mých bot je rarita! Vy akorát tím, že spadáte akorát tak do běžného průměru.“

Neklesejte na mysli, podobný problém se netýká pouze bot, ale mnohdy i oblečení. Je sice nelehké tyto „extrémní“ velikosti sehnat, ale když denně oběhnete několik obchodů, jistě se Vám poštěstí odpovídající velikost najít. A dokonce budou i odpovídat Vašim představám a stylu.

Jedna rada, vážení: pokud chcete tyto „mini“ nebo „óbr“ boty koupit pro někoho jiného, než sami pro sebe, nezapomeňte si tyto dotyčné nožky vzít rozhodně s sebou. Toto rovněž platí i u obvyklých nákupů, ať již bot nebo oblečení. Protože jinak se zcela jistě stane malér! Malé nožičky budou plavat v „klaunském“ typu a velké zase naopak, budou tlačit tak příšerně, až vzniknou otlaky nebo dokonce i bolestivé puchýře. Vy i Vaše okolí si pak pomyslí, že Vaše chůze spíše připomíná chůzi „KAČERA DONALDA“.

Neposmívejte se ostatním za jejich nedokonalost, snadno se může stát, že i Vy jednou budete muset řešit podobný problém. Takže hlavu vzhůru a hurá na nákupy. Určitě si u toho užijete spoustu legrace a zajímavých zážitků.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.