Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Čtenářky píší

Jak na Vánoce neztloustnout…?

Jak na Vánoce neztloustnout….?

Omílaná otázka, která je tématem všech periodik v době předvánoční. Tedy i u nás. Protože každý, ne jen ženy, si přeje mít postavu svátky přinejmenším nedotknutou, ne-li lepší. Považuji dát za dobrý příklad mojí rodinu, která se větev od větve liší, i co se jídla týče.

Takže zde máme členy, kteří se potýkají s postavou celoročně a o Vánocích se i přesto všechno přejídají. Následně užívají všechny preparáty z lékáren, či bylinky, aby ulevili svému rozzlobenému trávicímu ústrojí.

Další parta se snaží držet na uzdě, někdy jim to jde, jindy méně, ale alespoň nemají zažívací potíže, protože při představě, co všechno jejich těla musí zpracovat, se jim udělá nevolno už předem, takže jsou opatrnější. K nim patřím chvála Bohu i já. Ale to je asi tak vše, poněvadž kila navíc váha nakonec neúprosně ukáže.

Třetí okruh lidí jsou ti šťastlivci, kteří si dopřávají co hrdlo ráčí a vůbec nic na nich není znát. Nikoho nevážím, ale věřila bych, že nepřiberou ani deko.

A konečně ti, kteří se hlídají průběžně celý rok a nejinak tomu je i o svátcích vánočních. Počítají si kalorie, chodí do posilovny, mají doma cvičební program na dvd.

Tak co, zapomněla jsem na někoho? Našli jste se? Připomněli jsme následky hodování o Vánocích. Před Silvestrem si dáme následky po alkoholu 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.