Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

SexDražba je ojedinělý projekt pro všechny chtivé dámy

borisVážené slečny a dámy. Dovolujeme si vám představit portál SexDražba.cz, kde si netradiční cestou můžete „předobjednat“ za zvýhodněnou cenu gigola či se netradičně seznámit. Humorné pojetí a určitá míra nadsázky je to, co odlišuje portál SexDražba.cz od ostatních konfekčních webů nabízejících erotickou seznamku nebo komunikaci.

Portál SexDražba.cz je ojedinělým projektem v České republice a dalo by s určitostí říci, že i v celé Evropě. Na portálu SexDražba.cz můžete v aukcích a slevových nabídkách objednávat sex. Portál Vám neotřelou cestou nabízí možnost objednání erotických služeb formou aukce nebo slevy u těch prodejců, jejichž nabídka Vás zaujala a máte vážný zájem ji prozkoumat intimněji.

Na portálu vystavují svoje služby nejen společnice a společníci, ženy i muži, heterosexuálové i homosexuálové, ale i lidé prahnoucí po nekonečné slávě v erotickém průmyslu, profesionální striptéři a striptérky upozorňující na své kvality a dokonce i mistři travesty, dávající Vám na obdiv své jedinečné umění. Chcete diskrétního milence? Žádný problém, u nás jich jsou již desítky.

V současné době doporučujeme shlédnout nabídku 28-letého sportovce Borise, který hledá stálou milenku a dává do aukce od 1 Kč možnost s ním prožít poznávací a neopakovatelnou romantickou večeři. Pokud se chcete podívat na jeho právě otevřenou aukci, klikněte zde.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.