Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Jak navodit romantickou atmosféru

Jak navodit romantickou atmosféru

Také patříte k těm, kteří rádi tráví chvilky se svým protějškem při romantické atmosféře? Na romantice není nic špatného a rozhodně je i dnes velmi oblíbenou …a to stále více u mladých lidí, zejména pak u slečen.

Spousta dívek si přeje, aby se podívali do Paříže, města romantiky, krásy a luxusu. Paříž je rozhodně dobrou volbou, i když někdy trochu drahou …ale abyste společně strávili krásný romantický večer, nemusíte hned jezdit do Paříže, ale klidně zůstat doma, anebo si zajít do restaurace.

Romantický večer doma …

Pokud nechcete utrácet velké peníze za romantiku v Paříži nebo v nějaké drahé restauraci, jednoduše můžete strávit příjemný večer plný romantiky doma. A ať už se rozhodnete strávit romantický večer v obýváku, v ložnici, ve vaně, či v kombinaci všeho, v každém případě se dá prostředí nějak zpříjemnit …a ne vždy to musí být pouze alkoholem.

Jak si udělat romantiku doma …

Ať se tedy rozhodnete strávit romantický večer doma jakkoliv, vždycky to může být příjemné i nezapomenutelné …

Prvním dobrým krokem je bezesporu lehká, dobrá večeře v přiměřeném množství (rozhodně se nepřejídejte) a popíjet k ní můžete třeba víno.

Kdo má rád více erotiky, jistě mu přijde vhod i společná koupel …do vody rozhodně dejte pěnu do koupele, může přidat ještě i vonné olejíčky (ale ne moc). Kolem vany rozsviťte svíčky a klidně popíjejte víno, džin s tonikem apod. i ve vaně. Samozřejmě alkohol s mírou, neopíjejte se. Dobrým zpestřením je i nějaké ovoce, např. meloun, broskve, meruňky, jahody apod. Poslouchání příjemné hudby také není na škodu – metal by Vám asi příliš dobrou atmosféru nenavodil.

Až skončíte s koupelí, dopřejte své partnerce masáž celého těla, která se může po pár minutách stát erotickými hrátkami a příjemným završením romantického večera …a klidně si zase kolem rozsviťte svíčky. Opět si můžete pustit i nějakou příjemnou hudbu …záleží ovšem na každém, protože někdo má rád nikým a ničím nerušené „hraní si“ …

Svůj protějšek (zejména pak muži) nenuťte k příliš vysokým výkonům, nebudou-li sami chtít.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.