Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jeany i v roce 2013 kralují světu módy

Džíny Replay

Džíny Replay

Jeany jsou důkazem toho, že se lidská historie stále opakuje. Klasický produkt, který byl původně zamýšlen pro absolutně jiný účel, si díky své masové oblibě získal obrovskou oblibu a změnil nejen svou původní funkci, ale i dějiny lidstva. Toto je s troškou nadsázky popis jeanů. Kalhoty daly za vznik i mnoha značkám, jako je Replay nebo Diesel jeans. Aneb jak obyčejný oděv změnil pohled na pracovní oblečení a jak se i z obyčejného člověka může stát moderně oblečený jedinec.

Historie známá všem

Historie jeansů je jasná všem. Velmi kvalitní pracovní oděv, který měl mít uplatnění především na plantážích a celkově v zemědělství, se stal během krátké doby masově oblíbenou součástí moderního odívání. Je to hned z několika hledisek. Materiál je velmi kvalitní a dlouho drží. Navíc je pohodlný a lze s ním dobře manipulovat a zkrášlovat jej. A tak si jeansy našly cestu z plantáží od nejchudších lidí na předváděcí mola.

Jeansy se zapsaly do dějin oděvního průmyslu již před několika desítkami let. I přesto, že někteří odborníci předpovídali zánik jeans, opak je pravdou. Obliba se nezměnila a tak se jeansy mohou oficiálně stát i součástí formálního oblečení. A pokud se týče kvality a dobrého jména, na produkci a výrobě lze založit byznys. Kvalitní a světoznámé značky vznikly právě produkcí těchto kalhot. Konkrétně Pepe jeans to má již v názvu.

Do práce, do školy nebo do divadla

Džíny Diesel

Džíny Diesel

Jeansy si za svou dlouhou historii prošly řadou změn a úprav. Klasické pracovní kalhoty jasného střihu a vzhledu se mnohdy změnily k nepoznání. Podívejme se na některé moderní styly. Může se jednat o nízký pas či velmi nízce položený rozkrok. Tyto faktory ocení jak ženy, ale v druhém případě vyznavači hip hopu. Oblíbený styl je i návrat ke klasice, k čemuž často inklinuje značka Replay. Velmi kvalitní materiál a střih na způsob „divokého západu“. Moderní a smyslná kombinace, která oslovuje miliony lidí.

Jeansy jsou ale často k nepoznání. Nemají modrou barvu. Barva je černá, stříbrná, černá nebo bílá. Používají se i různé druhy „ošoupání“, různé druhy kapes nebo i délek nohavic či střihu. Jeany jsou vhodné pro sportovce, ale i silné lidi. Kvalitní jeansy stavějící svou pověst na značce, konkrétně například jeans Replay, často vidíme i na molech těch největších přehlídek na světě. Jeansy rozhodně své poslední slovo neřekly a ještě je dlouho uvidíme.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.