Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Netradiční dárky pro ženu

Let balónem jako dárekVybrat dárky pro ženy není jednoduché, ať už se jedná o manželku, partnerku, sestru, matku, tetu, tchyni nebo dceru. Nebo třeba kolegyni. Pokud ve vaší obdarované dříme romantická duše milující krásné výhledy, určitě zabodujete s balonovým letem. Renesanci horkovzdušných balonů v polovině 20. století umožnil dostupný stlačený propan-butan jako zdroj tepla pro ohřev vzduchu a dostatečně lehká a pevná nylonová tkanina pro výrobu obalu balónu.

Vývoj byl nejprve v režii armády, jako rychlý a mobilní pozorovací prostředek. Na začátku 60. let byl projekt uvolněn k civilnímu využití a postupem času se stal koníčkem mnoha nadšenců. První český horkovzdušný balón byl vyroben brněnským Aviatik Klubem a veřejnosti byl představen v roce 1983. Výhoda balonových letů je také ta, že celý zážitek trvá dlouho, je zcela bezpečný, takže je spousta prostoru a času na kochání se krajinou, pořizování fotografií, nebo třeba nedělní oběd ve dvou. Navíc takovýto dárek můžete dát ženě bez ohledu na její věk či zdravotní stav.

Co se týče dalších tipů na dárky, záleží samozřejmě na založení a vkusu dotyčné osoby, ale určitě nic nezkazíte například různými masážemi, relaxačními procedurami, wellness pobyty a podobně. Dobrodružněji naladěným ženám můžete věnovat třeba indoor skydiving, nebo jiné adrenalinové zážitky. Pro různá výročí a jubilea se zase hodí večeře, klidně třeba v krápníkové jeskyni. Oblíbené jsou také různé degustace a ochutnávky, ať už jde o víno, čokoládu, lanýže nebo maso a plody moře. Se zážitkovými dárky to prostě vždy vyhrajete, ať už potřebujete dárek pro jakoukoliv příležitost.

Pokud jste se rozhodli pro let balonem, není nic jednoduššího, než se podívat na www.firmanazazitky.cz/let-balonem-18, ale jistě si vyberete i z bohaté nabídky dalších dárků. Spolehnout se můžete na profesionální, avšak individuální přístup, stále aktualizovanou nabídku a také zvýhodněné akce pro stálé zákazníky.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.