Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Když je to poprvé – díl 3. První schůzka

Když je to poprvé – díl 3. První schůzka

Autor obrázku: Shiv

Pokud jste se zachovaly neobvykle a pozvaly jste kluka (muže) na rande Vy, nezoufejte …to, že to neudělal první on, nemusí hned znamenat, že se mu nelíbíte …ale třeba je jeho strach z odmítnutí z Vaší strany vyšší, než jeho chtíč seznámit se.

Pokud je muž, kterého jste pozvaly „trošičku pomalejší“, uvědomte si, že je to mnohdy nevratný krok …takoví, kteří těch známostí příliš nemají, berou většinou každý, byť potenciální vztah, příliš vážně a jen těžko snáší „NE“. A i když zvete muže na rande Vy, nikdy mu nedávejte příliš velký pocit, že může být vše podle něj

Správné oblečení

Pokud chcete udělat dojem, dejte si velký pozor na výběr oblečení …nejlépe se totiž přizpůsobit charakteru a stylu muže, se kterým si chcete vyrazit, či který Vás pozval.

Jdete-li s ním do restaurace, dobrou volbou jsou krásné krátké večerní šaty a boty na podpatku …pokud se Vám ovšem šaty příčí, anebo je venku příliš velká zima, volte namísto nich upnuté, ale elegantní džíny a zrovna takový i top. Pokud si nevíte rady s výběrem bot, je to jednoduché …vždy by Vám měly ladit s kabelkou – a pokud kabelky nenosíte, tak s horním kusem oblečení (tričko, bunda apod.).

Čeho je moc, toho je příliš!

Autor obrázku: Maegan Tintari

Pokud Vás muž pozval na rande, rozhodně to nebylo proto, že by na něj chtěl jít s plastovou panenkou, a proto nepřehánějte nanášení make-upu, ale ani pudru – pouze začistěte nečistoty, ale rozhodně byste neměly vypadat jako krajíc chleba s centimetrovým nátěrem paštiky.

To samé platí i o špercích – pokud šperky, tak s mírnou a raději méně než více. Jeden nebo dva prstýnky na každou ruku úplně stačí …dobré je však nosit na každé oddílný počet. Náušnice nevolte příliš nápadné a s řetízky či náhrdelníky to také moc nepřehánějte – Vaše šperky by zrovna tak neměly působit kýčovitě, a proto volte vždy šperky nenápadné, ale i přes to elegantní.

Když na něj chcete zapůsobit …

Pokud jste nepozvaly na rande zrovna moc romantického muže a sama taková moc nejste, rozhodně ho nezvěte do kavárny či na večeři při svíčkách, ale raději s ním jděte do hospody či do vinného baru. Pokud se ovšem přeci jenom rozhodnete, že si společně zajdete na jídlo, volte spíše ty, kde je k dostání „chlapské jídlo“ – ovšem ne zakouřené “pajzly”.

Jeden komentář »

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.