Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Laserové operace očí v Praze

laserová operace očí zvýší Vaše sebevědomí

laserová operace očí zvýší Vaše sebevědomí, Autor obrázku: Elaine

Zdravý zrak je jistě důležitý pro každého z nás. Aby nám dlouho vydržel, měli bychom se o něj řádně starat. Prvním krokem je například vyvážená strava. Je vědecky dokázáno, že některé potraviny mají blahodárný vliv na náš zrak. Patří sem například olivový olej, víno, ořechy, česnek, cibule, špenát, vejce, ovoce a zelenina nebo ryby.

Zanedbávat byste neměli ani prevenci a každý rok pravidelně navštívit svého očního lékaře. Jestliže zjistíte, že vás trápí nějaká vada, nevěšte hlavu. Dnes je mnoho vad snadno odstranitelných operací očí. V dřívějších dobách tyto zákroky nebyly pro pacienta příjemné, dnes je však jiná doba.

Nejmodernější variantou operace očí je laserová operace očí Praha. Pomocí nejmodernějších technologií je vada odstraněna přesně a spolehlivě. Pomocí laserové operace očí si můžete nechat odstranit například dioptrické vady, vetchozrakost nebo odoperovat šedý zákal. Zelený zákal je bohužel zatím neoperovatelný. Vetchozrakost i šedý zákal je možné léčit nejmodernějším femtosekundovým laserem.

Tato moderní metoda léčby se v Evropě může používat od roku 2009 a nabízí ji jen ty nejmodernější pracoviště. Komplikace po laserové operaci očí jsou minimální. Jestli jste vhodným kandidátem pro tento typ oční operace, se dozvíte na předoperačním vyšetření.

Femtosekunodový laser se používá při laserových operacích na Oční klinice Jána Leštáka, která byla založena již v roce 1995. Dodnes patří k nejlepším soukromým zdravotnickým zařízením. Svým pacientům poskytuje špičkovou péči a zkušený tým lékařů. Online na webové adrese http://www.eyecentrum.cz/si můžete prohlédnout profily všech lékařů, včetně fotografií.

Toto soukromé zařízení nabízí kompletní péči, a tak zde najdete také oddělení optiky, stomatologie, gynekologie, neurologie, kožní, imunologie, interny, nebo magnetické rezonance. Kompletní zdravotnická péče v centru Prahy! Neváhejte a objednejte se na vstupní vyšetření.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.