Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Deštníky pro letošní podzim

Deštníky pro letošní podzim

Málokdo dnes myslí na nákup nového deštníku, protože je léto, teplo a studený deštivý podzim je ještě zdánlivě daleko. Využijte tohoto období a poohlédněte se po hezkém a originálním deštníku, právě teď budete mít možnost narazit v obchodech na slevy, přitom letošní kolekce je stále in. Deštník může být i skvělým nápadem na dárek! Ať už k výročí, narozeninám, nebo k jiné příležitosti a hodí se jak pro děti, tak pro ženy i muže. Jako dárek by jistě potěšil.

Puntíky, kolečka, kroužky

Autor obrázku: Janine

Stále letí romantická a vzdušná vezre, kterou zajišťují kolečka, kuličky, tečky, kroužky, ať už plné, nebo prázdné. Vedou pastelové barvy a pokud se vám podaří natrefit na dvoubarevnou shodu, docílíte i oživení a pestrost, která v deštivých dnech tak chybí a kterou lidé rádi vidí. Jakoby povzbudila mysl.

 

Nejste-li příznivkyně růžové, fialkové, jemné žluté, sladké meruňkové, nebo jemné zelené, můžete zvolit elegantnější verzi černou s bílými, nebo bílou s černými puntíky. Tenhle evergreen nevyjde z módy snad nikdy!

Autor obrázku: レン

Elegance s trochou ráznosti

Jestli rády působíte sebevědomě, elegantně a ustrojeně, zkuste zvolit jasně červený deštník. Letošní extravagancí pro deštníky jsou různé ozdobné cvočky, kovové rukojeti, napodobeniny kovu, nebo spony působící reálně. Pokud zvolíte kombinaci červené se zlatou, získáte krásný deštník, který bude ladit s každou elegantní ženou.

Květy velké, květy malé

Nádherný deštník seženete i s dezénem květů. Můžete zvolit napodobeninu saténu, nádherně lesklý deštník s velkými květy vlčího máku, nebo tulipánů. Stejně tak okouzlující je deštník posetý drobnými kvítky šeříků, sedmikrásek, nebo směsí různých květin.

Proužky

Autor obrázku: Alex Pascual Guardia

Jako loni, ještě i letos můžete směle nosit proužek nejen na svém oblečení, ale i na deštníku. Zvolením námořnického stylu vyhrajete téměř vždy a všude, ale pokud budete chtít trochu něco nevšedního, zkuste vybrat třeba starorůžovou, která je letos in a doplnit ji o tmavě šedé až černé pruhy. Je už na vás, jak se vám proužky víc líbí, jestli svisle, nebo vodorovně.

 

A ještě ke konstrukci deštníků. Nejpraktičtější jsou samozřejmě ty skládací, které se nám jednoduše a dobře vejdou do kabelky. Pokud však jdete do společnosti, určitě si vyberte deštník dlouhý, je prostě elegantní a pokud zvolíte dobrou barevnou kombinaci, skutečně udělá tento doplněk v kombinaci s hezkým oblečením úplné kouzlo.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.