Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Dlouhé nebo krátké vlasy u žen?

Dlouhé nebo krátké vlasy u žen?

Většinou každý říká, jak je krásné, když má žena dlouhé vlasy. Mužů se to moc líbí hlavně v posteli ;-), ale moc na to nedejte, i krátké účesy mnohým ženám sluší.

A proto jaká varianta je lepší? Mnoho žen se touto otázkou zabývá už dlouho, zvláště při náladách, kdy si nepřijdou hezké a uvažují o změně účesu, nebo když je čeká návštěva kadeřnice.

Autor obrázku: Seth Lemmons

Krátké účesy jsou velmi praktické, ale pozor, nesluší každému. Mohu potvrdit, že je s účesem “na krátko” míň práce, než s dlouhými vlasy, ale než ke stříhání přistoupíte, zjistěte si, které vám budou více slušet.

Dlouhé vlasy jsou opravdu krásné, ale je o ně mnohem větší péče, a pokud začnou třeba vypadávat, je něco špatně a většinou to končí tak, že skončíte u kadeřnice a vlasy se krátí. Mohou být poškozené od fénu, žehliček na vlasy atd. Ale není všem dnům konec! I to se dá napravit – vlasy sestříhnete, obnovíte a vzpamatují se a pokud nejsou moc zkrácené, zase rychle dorostou v plné síle.

Krátké nebo dlouhé? Záleží to na jednotlivých ženách. Jsou ženy, kterým sluší jedině krátké vlasy a jsou ženy, kterým krátké vlasy absolutně nesluší. Často udělá hodně ofina, stačí, když si dlouhovláska nechá ustříhnout ofinu a hned vypadá úplně jinak!

Autor obrázku: Maegan Tintari

Ale když to tak vezmete, dámy, jak se říká, žijeme jen jednou a máme si život užívat, proto pokud máte nutkání nechat se stříhat, a třeba máte pochybnosti, udělejte to! Jsou to jen vlasy a dorostou! I těm, co rostou velmi málo dorostou! Jsem zdárný příklad, měla jsem dlouhé vlasy až k zadku, začaly padat a proto mi kožní lékařka řekla ostříhat na co nejkratčeji to půjde aby se vlasy obnovily a proto jsme je nechaly ostříhat do poloviny zad a po nějakém čase jsem je nechala ostříhat úplně na krátko. Vlasy zesílily, poté jsem je nechávala dorůstat až na mikádo a dnes už je mám zase skoro po ramena a to mám opravdu vlasy, které hodně pomalu rostou.

Proto pokud chcete změnu, neváhejte ji udělat.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.