Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Krásná každý den a v každém okamžiku

Clip in vlasyChcete si užít život na plno a být krásná a okouzlující kdykoliv se vám zachce? Nebaví vás neustálé hledání toho správného stylingu a nekonečné čekání, až vám vlasy dorostou? Pak je nejvyšší čas na změnu. Je nejvyšší čas začít používat clip in vlasy, které vám pomohou najít samu sebe a váš každodenní styl.

Kráčejte ve vlastním stylu

Prodlužování vlasů pomocí vlasových pásů, na kterých jsou připevněny sponky (clipy) patří k novinkám, které udávají krok současnému stylingu. Jedná se o revoluční metodu, s níž velice rychle dosáhnete různých vlasových kreací, aniž byste se musela bát radikální změny vlastního účesu. Jednotlivé pramínky vlasů stačí pouze jednoduše připevnit na vaše vlasy vlastní, přičemž celá úprava vám nezabere více jak 5 minut. Pokud se jedná o skutečně kvalitní clip in vlasy, pak se při konečném dotvarování účesu nemusíte obávat použít ani stylingové přípravky, ani fén či kulmu.

S clip in vlasy budete na sebe myslet každý den

Clip in vlasy již dávno nepatří pouze k příčeskům, které vám vaše vlastní vlasy pouze prodlouží a jež jsou vhodné jen pro slavnostní příležitosti. S clip in vlasy můžete na sebe myslet každý den a každý den se nechat inspirovat jiným účesem. Můžete být neodolatelná v záplavě dlouhých vlasů, můžete být svůdná v sexy culíků či dráždivá s ofinou. Můžete oslnit manželova šéfa na firemním večírku v zajímavém drdolu anebo okouzlit přítele v romantickém účesu při slavnostní večeři. Můžete překvapit vaše obchodní partnery v účesu, který rozzáří barevné prameny. Anebo můžete udělat jen radost sama sobě a být sexy jen tak, protože se vám zkrátka chce.

Fantazie s clip in vlasy nezná hranic. Začněte myslet sama na sebe. S clip in vlasy je to jednoduché.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.