Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Čokoláda vs. odstředěné mléko a pleť

Čokoláda, odstředěné mléko a pleť

Známe téměř všechny docela dobře ty řeči, že je čokoláda špatná na pleť a že zhoršuje nebo způsobuje akné. Tak milé dámy, je tady velmi potěšující zpráva! Je to opravdu jen mýtus, mnohem horší je kupodivu třeba odstředěné mléko!

A proč to tak je, že si mnozí myslí, že se po čokoládě a tučných jídlech dělá více akné? Možná jsme to někde slyšeli, nebo nám to někdo řekl, nebo o tom někdo napsal článek a my jsme si ho přečetli, ale vážně to není pravda…

Nenápadné odstředěné mléko

Vědecky je prokázáno, že ani čokoláda a ani tučná jídla se nijak neprojeví na tvorbě mazu, který způsobuje akné a to prosím ani trochu.

Autor obrázku: Dan Taylor

Co vás ale bude možná šokovat je to, že veliké množství mazu se vytvoří při konzumaci odstředěného mléka. Když je mléko odstředěné a v podstatě je to mléko ředěné vodou, tak kde se bere příčina? Podle studií to tak je, pravděpodobně je to způsobeno nějakým hormonem, který je obsažen v mléce.

 

Takže pokud se budete ládovat čokoládou nebo brambůrky a hranolkamy spíš více přiberete na váze, než že vám vyskákají na obličeji pupínky. Proto s chutí do čokolády a hlavně bez obav, že bychom se ráno probudili jak příšerka.

Teď už se čokolády nemusíme bát, dejte si nejen čokoládu, ale třeba i čokoládovou masáž, je to jedna z nejlepších věcí, co může být a hezky si to užijte.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.