Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jakou podprsenku nosit pod jaké oblečení a jak koupit správnou podprsenku?

podprsenka brazilliantPodprsenka se stala nedílnou součástí dámského šatníku. V současné době si ženy mohou vybrat z mnoha druhů podprsenek podle konkrétních funkcí a vybrat si ji i na konkrétní aktivitu. Je to vhodné nejen kvůli pohodlnosti pro ženu, ale výrazný aspekt zde hrají i zdravotní faktory.

Jak na samotný výběr?

Výběr podprsenky je pro pohodlnost a výsledný pozitivní zdravotní aspekt velmi důležitý. Pokud si vybíráme podprsenku na denní nošení, rozhodně lze doporučit osobní vyzkoušení ve specializované prodejně. Podprsenka kupovaná naslepo se může podepsat nejen na již zmiňované pohodlnosti, ale může nám například způsobovat bolesti zad či otlaky a odřeniny.

Podprsenku nejlépe zkoušíme na holé tělo. Je vhodné upřednostnit specializované prodejny s proškoleným personálem. Podprsenka by měla sedět, neměla by nikde škrtit, ňadra by neměla být v podprsence volná, ale ani by neměla být příliš utažená. Měli bychom se cítit dobře. Košíčky nesmí být příliš velké ani příliš malé, jelikož pak podprsenka nebude sedět a nejen, že budeme mít potřebu ji přes den upravovat, ale můžeme mít i otlaky nebo bolavá ramena.

A co speciální druhy?

Samozřejmě jinak je tomu u podprsenek sportovních nebo horních dílů plavek. Sportovní podprsenky jsou z jiného materiálu a některé moderní materiály není třeba osobně zkoušet. Jsou pružné a přizpůsobí se. To je konkrétně příklad podprsenky Bravo Brilliant, kterou známe z televize. Teleshopping neumožňuje vyzkoušet spodní prádlo, ale v tomto případě to rozhodně nevadí.

Co pod jaké oblečení?

Výběr správné podprsenky pod konkrétní oblečení je velmi důležité. Měli bychom podprsenku volit nejen podle toho, jakou funkci od podprsenky očekáváme, ale je třeba myslet i na barvy. Zapovězené jsou například bílé sportovní podprsenky pod večerní šaty nebo tělové podprsenky s gelovými ramínky do sportovního oblečení.

Vhodná volba podprsenky je ovlivněna i materiálem, ze kterého je tvořena. Proto bychom sportovní spodní prádlo neměli nosit například na spaní nebo v běžném denním režimu a to samé platí o podprsence určené na denní nošení.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.