Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Seznamte se s cizincem

seznámení s cizincem

seznámení s cizincem, Autor obrázku: Dave Hosford

Jste bez partnera, cítíte se osamělá a láká vás seznámení s cizincem? Pokud ovládáte alespoň jeden z cizích jazyků, vytvořte si profil v seznamce specializující se na seznámení českých žen s muži z celého světa a směle se vrhněte na hledání partnera.

Internetová seznamka http://www.czech-single-women.com/ patří mezi spolehlivé a důvěryhodné seznamovací agentury. Ženy, které se zde zaregistrují, mohou být kdykoli osloveny muži z různých koutů světa. V jejich profilu jsou znázorněny údaje o jejich vzhledu, zaměstnání, vzdělání a jazyku. Můžete si vytvořit i live video, ve kterém se představíte a zvýšíte tak své šance na seznámení. Využít lze i live chat. Registrace probíhá zdarma, pro shlédnutí live videa a získání kontaktu na vámi vybranou osobu je třeba zaplatit měsíční poplatek.

Na potenciálního partnera nemusíte pouze čekat. I vy můžete listovat katalogem mužů a oslovit ty, kteří vám připadají zajímaví a pohlední. Nejjednodušší způsob je emailová komunikace v kombinaci s telefonními rozhovory. Nejdříve je třeba se vzájemně poznat a poté plánovat setkání. Muži většinou ocení, pokud je to žena, kdo vyvine úsilí a přicestuje na první rande za partnerem. Další možností se jeví setkání „na půl cesty“, kde spolu může pár strávit rovnou více dnů pohromadě.

Randění s cizinci je nejen velice zajímavé, ale i praktické s ohledem na procvičení jazyka. Budete poznávat odlišnou kulturu a vzájemně hledat zlatou střední cestu, která bude ideální pro budoucí společné soužití. Seznamte se s cizincem i vy a vydejte se vstříc dobrodružství, kterým takový vztah určitě je.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.