Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jaké se mužům líbí spodní prádlo?

jak na výběr správné podprsenkyČeká vás rande a přemýšlíte, jaké spodní prádlo si vzít, kdyby došlo na nějakou intimní chvilku? Je lepší bílá nebo černá barva? A co červená, která byla vždy vyhlášená? Nebo si spodní prádlo nebrat vůbec? A jak jsou na tom vůbec nejnovější trendy?

Muži spodní prádlo chtějí

Ve Francii proběhl v roce 2012 průzkum mezi 2000 muži. Hlavním tématem byly dotazy ohledně spodního prádla na ženách. Líbí se mužům nebo upřednostňují lehké spodní prádlo či dokonce žádné? Více než 72% dotazovaných mužů odpovědělo, že spodní prádlo na ženě vyžadují. Preference ženy bez spodního prádla byly u dotazované skupiny opravdu minimální, jen 12%. Rozhodně by tedy ženy spodní prádlo nosit měly.

Další částí průzkumu bylo, jaká je vlastně nejoblíbenější barva. Pokud jde o spodní prádlo obecně, vyhrála černá barva. Pokud jde o podprsenky, líbí se černá podprsenka lehce krajkovaná. A v neposlední řadě jsou na řadě kalhotky. Vítězí černá tanga.

Co velí módní trendy?

To, co se líbí mužům, nemusí ale korespondovat s nejmodernějšími módní trendy. Ty se každou sezónu mění a tak je těžké se trefit do aktuálního dění. Protože to, co je teď aktuální, to již za pár dní vlastně přechází do historie. Trendy ve spodním prádle se snaží skloubit pohodlí a krásu. Snaží se decentně zakrýt to, co má být zakryto a přitom by mělo prádlo vypadat sexy.

Moderní barvy jsou aktuálně černá, hnědá a stříbrná. Samozřejmě, že je stále aktuální bílá a perleťově bílá s kombinací zlaté. Na ústupu je červená. Červená prý působí až moc provokativně a navíc, jak bylo nedávno řečeno, červenou má již většina společnosti zažitou jako barvu lehkých dívek. Módní trendy sice mohou udávat konkrétní směry, ale prodejní čísla mohou ukazovat něco úplně jiného.

Nejoblíbenější spodní prádlo?

Nakonec se podíváme, co doopravdy ženy kupují. Nejprodávanější spodní prádlo není krajkované, není extrémně sexy, ani to nejsou žádné divoké barvy. Jedná se o klasickou lehce zdobenou podprsenku, která vyniká svou pohodlností. Pokud jde o spodní část, vítězí klasické kalhotky. Hned za nimi jsou však tanga, která upřednostňují především mladé ženy a slečny. A co nejraději kupují muži ženám? Krajkované erotické prádlo, které osloví především muže a ženy je následně nosí jen pro spokojenost mužů.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.