Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Zlepšete svůj milostný život speciálními cviky

Přemýšlíte, jak zlepšit svůj sexuální život? A věděli jste, že existují speciální cviky, které zlepší sexuální život vám, ale i vašemu muži nebo příteli? Jedná se o speciální druh cvičení, které posilují vybrané svaly podílející se přímo na našem milostném životě. Podívejme se na to blíže. Je to kupodivu snadné.

Již dávný původ

Lidé již dávno věděli, že když budou pravidelně posilovat určité svalové partie, že se svaly posílí a mohou tak lidem přinést větší úspěch ať ve formě síly, tak i v prožívání některých činností. Konkrétně jsou tím myšleny svaly, které se podílejí na našem sexuálním cvičení. Lze je posilovat kdekoliv a kdykoliv. Samotný původ těchto cvičení je již ze starověku, ale zdokonaleny byly až v po druhé světové válce. Více informací o historii naleznete tady.

Jde o posilování svalů pánevního dna. Lze je provádět jak u mužů, tak u žen. Jsou velmi snadné, a jak již bylo řečeno, lze je provádět kdykoliv a kdekoliv. Tyto speciální cviky provádíme kdykoliv během dne a čím častěji, tím lépe. Při pravidelném posilování se zlepší prožitek z orgasmu, ale i aktu samotného. To samé platí u mužů. Jak ale cviky provádět?

Autor obrázku: Beth Scupham

Jednoduché a účinné

Cviky se provádějí způsobem, kdy zatahujeme svaly v pánvi. Zezačátku se doporučuje svaly provádět s prázdným močovým měchýřem. Můžeme tak sedět například u počítače a snažíme se po dobu alespoň dvou minut svaly zatahovat a povolovat.

Dalším způsobem je posilování pomocí ukazováčku. Ten vstrčíme do vaginy a pak se snažíme svaly ukazováček co nejvíce sevřít, abychom jej objali. Zezačátku je vhodné cviky provádět v leže a až po delší době lze i v sedě- Vydržte vždy 3 sekundy a provádějte cvičení i několikrát denně. Celý článek najdete tady. Po několika týdnech dosáhnete skvělých výsledků.

Cviky i pro muže

Muži to mají jednodušší. Svaly posilují tak, jako by přerušovali močení. Lze tedy cviky provádět kdykoliv a kdekoliv. Zlepší se prožitek z orgasmu a sexu jako takového. Důležité informace najdete tady. Toto cvičení může zbránit i některým civilizačním chorobám.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.