Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená

Romantická dovolená? Vyzkoušejte řecké ostrovy!


Když se řekne „romantická dovolená“, jen málokterá žena takové myšlence odolá. Vyrazit na podobnou cestu lze samozřejmě do mnoha destinací, nicméně pouze několik z nich má tak specifickou atmosféru jako Řecko.

Pokud hledáte místo, kde strávit se svým přítelem romantickou dovolenou, nebo se zajímáte o destinaci Vaší svatební cesty, můžeme Vám doporučit řecké ostrovy, kde naleznete přesně to, co hledáte. Procházky po překrásných plážích při zapadajícím slunci, nádherná příroda i bohatý noční život – zkrátka romantika. Ubytování v Řecku, které lze nalézt v rustikálních či moderních hotelech, Vám navíc takový pobyt rozhodně nepokazí, právě naopak.  Přesvědčit se koneckonců lze např. zde. Ještě váháte?

Poznávejte Řecko, poznávejte svého partnera

Ačkoli je pro romantickou dovolenou či líbánky vhodnější pobytový než poznávací zájezd, Řecko lze objevovat i v průběhu takové cesty. Navíc lépe poznáte i svůj protějšek, neboť jak známo, na dovolené se mohou oba partneři poznat v nových situacích. Kam ale konkrétně vyrazit za romantikou?

Samozřejmě se nabízí pobyt na řecké pevnině, kde místa jako Athény či Chalkidiki skýtají mnoho fantastických zážitků. Pro romantickou dovolenou v Řecku se však bude zřejmě více hodit jeden z mnoha přilehlých ostrovů. Tak například ostrov Santorini je někdy označován „nejromantičtějším místem Řecka“, což hovoří samo za sebe.

Máte však pochopitelně daleko více možností. Ostrov Kos je rovněž často vyhledáván mnoha zamilovanými páry i novomanželi. Dalšími destinacemi, které by Vás rovněž mohly zajímat, jsou kupříkladu ostrov Kréta, Korfu, Lefkada anebo ostrov Lesbos.

Nádherná dovolená v Řecku levně?

Myslíte, že takovou dovolenou nelze pořídit za příznivé ceny? Omyl! Cestovní kancelář Greece Tours přináší pobytové i poznávací zájezdy v Řecku levně. Díky nabídkám First Minute a Last Minute Řecko navíc můžete ušetřit další peníze, takže stačí, když nás navštívíte na Greece-Tours.cz a vyberete si.

 

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.