Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Zdravé vlasy? Důležitá je vlhkost!


Nelíbí se Vám pohled do zrcadla? Říkáte si, že by to chtělo zdravější a hezčí účes? Pokud nejste spokojena se svými vlasy, problémem může být nedostatečná vlhkost. Jak na tuto obtíž vyzrát?

Péče o vlasy je v současné době na vysoké úrovni, a to díky nejrůznější vlasové kosmetice i kadeřnickým potřebám, které si dnes můžeme jednoduše pořídit domů. Nezbytností jsou pochopitelně vysoce kvalitní kadeřnické nůžky či strojek na vlasy, jenž má v koupelně mnoho pánů. Pro skutečně zdravé a hladké vlasy je nicméně nutností správná vlhkost, na které závisí jejich pružnost a lesk.

Dopřejte vlasům vlhkost díky kadeřnickým potřebám

Je důležité vědět, že při sušení vlasů, ale také casino online při nízké vlhkosti vzduchu se voda vypařuje i uvnitř vlasů, což ve výsledku znamená, že naše pokrývka hlavy přichází o svou pružnost. Jednou z možností, jak na tyto obtíže vyzrát, jsou moderní kadeřnické potřeby, které dokáží produkovat záporné ionty. Ty přitom díky jednoduchému fyzikálnímu procesu přitahují ze vzduchu vodu. Právě proto je důležitá iontová péče.

Mezi takové potřeby konkrétně patří žehličky na vlasy, které tedy dokáží více než vytvořit hladký účes, jakož i lokny a vlny. Jejich pestrou nabídku si proto prohlédněte zde. V této oblasti se nepochybně osvědčí rovněž kvalitní fén na vlasy, ale také ionizační kulma na vlasy nebo kulmofén. Zkrátka a dobře, chcete-li svým vlasům dopřát zdraví i špičkový vzhled, hledejte iontovou péči.

Kde nalézt vhodné kadeřnické potřeby i vlasovou kosmetiku?

Výše zmíněné výrobky kupříkladu naleznete v e-shopu Vlasy-kosmetika.cz, v jehož katalogu na Vás čeká nepřeberné množství výrobků od již jmenovaných žehliček, fénů i ionizačních kulem na vlasy a kulmofénů až po široký sortiment kadeřnických nůžek či strojků na vlasy. Je toho ovšem daleko více, přičemž pestrost výběru je zaručena i v oblasti vlasové kosmetiky. Pokud tedy chcete udělat něco pro zdraví a krásu svých vlasů, e-shop Vlasy-kosmetika.cz je tu pro Vás.

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.