Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Celebrity

Tereza Pergnerová

Autor obrázku: ines saraiva

Tereza je nerozena 25. června 1974 v Praze, letos již tedy olsaví neuvěřitelnou čtyřicítku! Je to česká moderátorka, herečka a zpěvačka. Studovala konzervatoř, kterou ale bohužel nedodělala. Kolem roku 1991 začala pracovat, jako servírka, kde dostala nabídku na práci v rádiu Golem, což radikálně ovlivnilo její následující život.

V roce 1994 začala moderovat hitparádu ESO a velmi rychle se zní stala hvězda, kde si jí také všichni pamatujeme. Mladí lidé ji v tomto období velmi milovali a těšili se, až poběží další hitparáda. Proslavila se také svým pozdravem Čágo belo šílenci. Ale jako by tomu osud nechtěl, byl to na Terezu příliš velký a rychlý vzestup a po něm přišel velký pád a začala propadat závislosti na heroinu.

V roce 2000 porodila syna Samuela. Její největší oporou v odvykání byla hlavně její maminka Jana a otec, který v roce 2001 umřel. V roce 2003 úspěšně podstoupila léčení v komunitním zařízení Pocestný mlýn. A v roce 2004 se opět pomalu ale jistě vracela na scénu, jak rádiovou tak televizní začala moderovat v rádii Frekvence 1 pořad Rande a na Primě začala moderovat reality show Vyvolení.

V roce 2005 dostala nařízením soudu opět do své péče syna. A v roce 2008 porodila v Praze dceru Natalii a nyní žije s přítelem Jiřím Chlebečkem.

Dnes ji také mimo to že moderuje už čtvrtou řadu reality show Vyvolení můžeme vidět i v Ordinaci v Růžové zahradě.

Myslím, že mnoho jejich fanoušků je rádo že se z toho Tereza dostala a vrátila se opět do reality, protože nejeden mladý ale i starší generaci ji milovali.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.