Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Proč si nechat udělat permanentní make-up

Výhod je hned několik. Samozřejmě tou největší výhodou je, že budete pořád nalíčená a to jak ráno, tak v noci, po jídle, prostě kdykoliv. Nemusíte hledat neustále rtěnku a opravovat rty po každém napití ze skleničky, nebo olíznutí rtu.

Co si můžeme nechat nalíčit „na pořád“?

Autor obrázku: ePi.Longo

Nejvíce si ženy nechávají udělat permanentní make-up na rtech. Můžete mít buď jen konturu, nebo si nechat vystínovat celý ret. Pokud se pro permanentní make-up na rtech rozhodnete, přineste si sebou do studia vaši rtěnku, aby bylo jasné, jakou barvu namíchat.

Rty jsou obvykle dost bolestivé, můžete si je ale nechat namazat znecitlivujícím krémem, který bolest utlumí. Počítejte s tím, že přibližně 2 dny budou vaše rty nateklé a to celkem viditelně, proto si raději vezměte v práci volno, nebo se objednejte na permanentní make-up před víkendem.

Další co si můžete nechat vytetovat je obočí. Pokud se vám nechce neustále trhat obočí, máte obočí tvarově rozdílné, což není vůbec výjimečné, nebo chcete jiný tvar, či jinou barvu, pak je pro vás v tomto případě permanentní make-up ideální řešení. Obočí není až tak bolestivé, nicméně vám taktéž oteče.

Mezi oblíbené patří také tetování očních linek, to bývá hodně bolestivé, proto zvažte dopředu, jestli jste schopná danou bolest vydržet a jít do toho.

Permanentní make-up je dobrá volba pro každou ženu, která si chce ráda přispat a nechce trávit desítky minut u zrcadla. Sama mám s permanentním make-upem velice dobré zkušenosti a jsem ráda, že jsem si jej nechala udělat. Mám pěkné obočí a vystínované rty, dokonce jsem si nechala udělat i pihu, což není zrovna obvyklý způsob permanentního make-upu, ale i to si můžete nechat vytetovat.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.