Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Proč mít nejlepší kamarádku

Proč mít nejlepší kamarádku

Každý z nás si potřebuje s někým popovídat a svěřit mu své největší tajnosti, protože chce znát i jiný, než svůj názor na danou věc. Tím, že se svěříme se nám uleví. Je však důležité vědět, komu se svěřit a komu dát informace o svém soukromí a to je důvod, proč mít nejlepší kamarádku.

Autor obrázku: Jim Larrison

Ta vás vyslechne, poradí vám a řekne na věc svůj názor, který tolik potřebujete slyšet. I vaše kamarádka se vám samozřejmě s osobními věcmi svěřuje a pokud si myslíte, že toto dělají jen ženy, tak se tedy velmi mýlíte. Muži jsou někdy ještě horší a vykecají svému nejlepšímu kamarádovi naprosto vše.

Další důvod proč mít nejlepší kamarádku je ten, že se na ni můžete kdykoliv obrátit, pokud potřebujete s něčím pomoci. Nejlepší kamarádka vás nenechá nikdy v problému a pomůže vám, je ale taktéž důležité, abyste pomáhala i vy jí, když to ona potřebuje.

Ráda byste si vyrazila na nákup něco pěkného koupit, ale samozřejmě s partnerem to nejde. Jednak ho to nebaví a pak vám neporadí tak, jak by vám poradila nejlepší kamarádka. Na nákupy tak choďte jedině s ní, pokud nepotřebujete zrovna nákup od partnera zaplatit, ale to už je věc druhá.

Jeden z casino spiele dalších důvodů proč mít nejlepší kamarádku je takový, že pokud vás nedej bože partner opustí a vy najednou zůstanete sama, máte za kým jít, o koho se opřít, s kým sdílet své trápení a nezůstanete v tu nejhorší chvíli sama. Partner vás však nemusí nutně opustit, stačí, že vás něčím naštve a vy tak potřebujete za někým jít. Měla by to být vaše nejlepší kamarádka.

Nejlepší kamarádka je tu také proto, abyste měla s kým chodit na kávu a klábosit, s kým si jít zacvičit, koho pozvat na návštěvu, s kým vyrazit na dovolenou, wellness víkend a podobně. Pozor ale, abyste měla jistotu, že vás nejlepší kamarádka nikdy nezradí. Svou důvěru si pěstujte postupně, nikdy ne hned, abyste později hořce nelitovala.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.