Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená

Rodina má vždy přednost

Zažijte rodinnou dovolenou v krásném resortu, kde každý z rodiny najde to své. Sportovně založení členové si užijí například víceúčelové outdoor kurty, squash, lukostřelbu a další akční aktivity. Pánové mnohdy dávají přednost „aktivnímu odpočinku“, takže si mohou případně vypůjčit kola a zajet si do krásné okolní přírody na mnoha cyklo-stezek.

Rodinným aktivitám nic nebrání

Společně si můžete zahrát i poklidný bowling, zajít na fitness, případně si užít karambol, šipky čin ping pong. Vyhrají ženy, či muži? Mladí či staří? Míchané týmy? Uvidíte.

Každopádně si v rodině užijete hromadu zábavy a tyto zážitky vám už nikdo nevezme. Děti si u nás zamilují „Velké člověče nezlob se“ – zahrajte si ho s nimi. Uvidíte, že je to zábava i ve starším věku.

Wellness na míru ženám

Ženy rády na dovolené odpočívají. Co jim dopřát trochu wellness povyražení? V nově zrekonstruovaném wellness centru si mohou užít venkovní i vířivé bazény, solárium, profesionální masáže, případně i suchou saunu.

Při masáží se maximálně uvolní a zbaví se stresu, starostí a veškeré únavy. Do pokoje se vrátí vyrovnané a plné energie. Možností je zařídit odpočinkový večer s privátním grilováním.

Pokud se nebudete chtít o nic starat (doma máte pravděpodobně hodně starostí s vařením) můžete mít k ruce profesionálního šéfkuchaře, který vám připraví perfektní steaky, hamburgery, grilovanou zeleninu… Cokoliv si budete přát.

Pohoda nade vše

Nikdo vás nikam nežene a děti nezlobí – co si užít další klidnou chvíli při pikniku u jezera? Přímo uprostřed obory s vysokou zvěří, kde budete naplno obklopeni krásnou přírodou. Načerpejte v resortu K-Triumf ve Velichovkách energii, která vám už dlouho chybí. Užijte si naplno rodinnou dovolenou a přijeďte domů odpočatí a vyrovnaní.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.