Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Recenze laků na nehty

Léto klepe na dveře, laky na nehty se nabízejí ve všech drogeriích. V tomto článku Vám pomůžu s výběrem kvalitních laků na nehty.

Nabízejí se laky levnější i dražší, neplatí však pravidlo – čím dražší, tím lepší.

Miss Sporty

Tato značka nabízí laky všech barev a mnoha odstínů. Naleznete zde světlé, pastelové barvy pro Vaše jemné ručky, ale také barvy fosforově svítící, které u mnoha značek nejsou k mání. Miss Sporty poskytuje také mnoho zvláštních barev jako je zlatá, stříbrná či tzv. metalová. Širokou nabídku doplňují syté, tmavé barvy.

Cena laků od Miss Sporty se pohybuje kolem 30,– Kč. Kvalita laků vzhledem k nepřemrštěné ceně známé značky je poměrně vysoká, lak na nehtu vydrží cca 3-4 dny, jestliže často myjete nádobí atp.

U Miss Sporty často naleznete slevy, např. sleva na pastelové barvy, cena byla 19 Kč,-.

Essence

Značka Essence není tolik známá jako Miss Sporty. Laky Essence se pohybují v cenové relaci 39 – 49 Kč,-. Kromě lesklých laků mnoha barev mají v nabídce laky se třpytkami a různými blyštivými předměty, které jsou k dostání většinou za 49,– Kč

Laky od Essence jsou o stupeň kvalitnější než předchozí značka, jejich krytí je též lepší oproti Miss Sporty.

Astor

Laky Astor jsou na vyšší úrovni než dříve zmiňované, kvalitě ale také odpovídá jejich cena, která se pohybuje okolo 80,–Kč. Krytí je velmi vysoké, u většiny odstínů postačí jedna vrstva laku, loupou se ale docela brzo – během 4-5 dnů, což je u laků Astor trochu zklamání vzhledem jejich ceně.

Gabriella Salvete

Laky od Gabrielly Salvete jsou často řazeny na vrchol žebříčku. Nabízí širokou škálu laků od jemných pastelových až po zářivou červenou. Gabriella Salvete rozhodně nezahálí a neustále přichází s novými nápady, jak uspokojit své zákazníky. Předposlední kolekce laků, kterou značka přivedla na trh, jsou tzv. pískové laky.

Nevýhodou všech značek pískových laků je jejich složité odlakování, proto je používán na málo nehtů jako zpestření ruky. Mnoho žen tento problém řeší opakovaným lakováním určitého nehtu, lak lze potom sloupat.

Poslední kolekce laků Gabrielly Salvete jsou laky s puntíky.

SEPHORA

Laky SEPHORA nejsou v ČR kromě Prahy běžně k sehnání, tuto značku laků nesmíme opomenout. Laky nabízené značkou SEPHORA jsou kvalitní jak v oblasti krytí, tak ve výdrži. Laky bez problému vydrží pracovní zátěž 7 dní a více. Naprostou bombou je paletka laků, kterou SEPHORA nabídla.

Výdrž všech laků podpoříte kvalitním bezbarvým lakem, který nanášejte i pod barevný lak jako první vrstvu, některé laky nehet zabarví, pro odlakování zabarvení nehtu lakem nepůsobí příliš vábně.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.