Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Výtečný a zdravý frozen yogurt vám zachutná i osvěží lépe, než kterákoli zmrzlina!

Také se snažíte žít zdravě, ale s příchodem léta tušíte, že zase nedokážete denně odolávat zmrzlinovým stánkům a budete porušovat svá předsevzetí? V tom případě navštivte Yogoterii, kde najdete výtečný frozen yogurt, který je zdravý, plný vitamínů, ovoce a který si natočíte úplně dle vaší fantazie a chuti.

Zdravé a přitom tak lahodné osvěžení

Frozen jogurt, neboli mražený jogurt, k nám doputoval z Ameriky. Vysoká míra obezity způsobuje, že vznikají zdravější varianty oblíbených jídel a dezertů. A právě tohle platí i v případě fozen yogurt, který se stal jedním z nejoblíbenějších zdravých dezertů na tamním trhu.

Jde o chlazený čerstvý jogurt obsahující miliony živých bakterií jogurtových kultur, který je vyráběn z výtečného českého mléka. Rozhodnete-li se právě pro něj, čeká vás skutečně zdravé osvěžení v různých příchutích s čerstvým ovocem a různými druhy posypů.

Skvěle pomáhá zahnat hlad, slouží jako probatická součást zdravého jídelníčku, má nízký obsah tuku, neobsahuje lepek, prospívá imunitnímu systému, pomáhá k správnému trávení…

Výběr příchutí vás nadchne

Ať už jste milovníci čistého jogurtu, ovocných chutí, nebo třeba čokolády, všichni si přijdou na své. Frozen yogurt  je k dostání s příchutí višně, řeckého jogurtu, bílého jogurtu, lískových oříšků, manga i čokolády. Lahodnou tečku dotvoří i čerstvé ovoce, poleva a posyp dle vašeho přání.

Všechny posypy

Jednoduchá a rychlá samoobsluha

Velkou výhodou Yogoterie, která byla otevřena v květnu letošního roku v OC Flora v Praze je, že nebudete muset čekat na obsloužení. Jednoduše si vyberete příchuť, kterou bude mít váš frozen yogurt, natočíte si jej, přidáte ovoce, polevu a posyp a to je vše.

Možných kombinací je tolik, že i když budete ochutnávat každý den, budete vám trvat skutečně dlouho, než vyzkoušíte všechny varianty.

Navštivte webové stránky Yogoterie.cz a o své nové vášni v podobě frozen yogurt se dozvíte víc.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.