Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Nákupy na VotocVohoz.cz vám zajistí dokonalý šatník za pár kaček

Autor obrázku: CastawayVintage

Votoč vohoz je internetová stránka zaměřená na výměnu oblečení všeho druhu – Dnes mé, zítra Tvoje. – šaty, kalhoty, sukně, saka, plavky, doplňky, kabáty & bundy, obuv, kosmetika a příslušenství, topy & trička, spodní prádlo, svetry & mikiny, šortky & kapri kalhoty, sportovní oblečení a ostatní.

Na Votoč vohoz jsou vkládány kousky oblečení, které z nějakého důvody přestaly být nošeny, či nebyly nošeny vůbec. Velkou výhodou této internetové stránky je cena prodávaného zboží.

Při koupi však musíte být opatrní

Vzhledem k tomu, že prodávající dá se říct, nikdo nezná, jsou mezi nimi často nepoctivci, kteří například po uhrazení platby nepošlou zboží, na čemž jste se předem domluvili. Proto trvejte na platbě na dobírku na poště po převzetí balíku. Existují ale také prodávající, kteří Vám k nákupu zašlou čokoládu nebo ručně dělané náušnice.

K sehnání jsou poměrně levné a hezké věci, musíte ale dobře hledat, některé věci jsou opravdu krásné díky hezkému chování majitelů/majitelek.

Hodnocení pomůže ostatním

Po obchodu můžete prodejce pozitivně či negativně hodnotit. Toto hodnocení se dozvíte na každém profilu jedince, je vhodné pro výběr člověka, se kterým budete obchodovat. Jestliže má jednu špatnou recenzi z deseti, rozhodně to nic neznamená, chyba se mohla stát kdekoliv, např. na poště, jestliže je negativních recenzí více, velmi dobře si rozmyslete, zda se do obchodu pustíte. Právě tito lidé se nechovají tak, jak se při obchodování sluší a patří! Ke koupi oblečení i k jeho prodeji si musíte založit profil na stránce www.votocvohoz.cz, kde také najdete přesný návod.

I Vy můžete prodávat oblečení, které už nenosíte, a přesto není otrhané, díravé atp. Pokud se na Vašem zboží vyskytuje jakákoliv vada, pak ji uvádějte v popisku, buďte férové, určitě byste nebyly spokojeny s vadou na oblečení, kterou byste neočekávala.

Přeji hodně štěstí a spokojenosti při nákupech i prodávání!

Napsala:

Soňa Remová

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.