Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady, Život

Můžete získat předmanželskou smlouvu po svatbě?

Autor obrázku: Tax Credits

Nikdy není příliš pozdě popovídat si o penězích. I poté co jste uzavřeli sňatek.

Každý potřebuje předmanželskou smlouvu, takže by to mělo být na dohodě. Mělo by to být jako vaše krevní testy, všichni by z toho měli vyjít se ziskem. Varování je varování. Každý potřebuje stabilitu, předvídatelnost a páry mají právo spoléhat se v manželství na sebe, na podporu, loajalitu a věrnost.

Ženy potřebují cítit bezpečí

Musíme se cítit chránění jak dnes tak v nepředvídatelné budoucnosti. Co máte dnes je vždy základem toho, na co se můžete spolehnout zítra. Chráněná finančně je klíčem ženy s čímž zápasí již od úsvitu. Taková aktivita rovnovážného ovládání.

Problémy vznikají, když je porušena důvěra ve vztahu. Míra rozvodovosti je 50 procent. Co nám to vypovídá o výběru partnera a naší tzv. moudrosti, při nichž jsme si vybírali a proč?

Vytvoření předmanželské smlouvy je střízlivý aspekt uzavírání manželství. Když už mluvíme o penězích, pro některé to může být takzvaná konev plná studených emocí, která se některých dotýká pocitem nedostatečnosti. Oceňování emocionální intimity v našem manželství je velmi důležité a sdílíme nejhlubší obavy za odpovědnost našeho manžela či manželky.

Někteří lidé vstoupí do vztahu s pre-koncipovaným pojmem, že nejsou toho všeho hodni a ujíždějí myšlenkou, že je někdo atraktivnější než my a může to tak narušit naše sebevědomí. Vidíme to hodně na ženách, které mají rodinné peníze a ne sebevědomí. Bojí se před manželské smlouvy, protože mají pocit, že si nezaslouží stabilitu a postrádají sebeúctu.

Manželství a peníze mohou být velmi komplikované

Ženský a mužský pohled na peníze je velmi odlišný. Jak lidé nakládají s finančními prostředky je odrazem jejich sebevědomí. To vše, přichází s důvěrou. Upřímně řečeno, všechno je o lidech, ve svém jádru o důvěře. Například, pokud vám váš pes nevěří, nebude poslouchat vaše příkazy.

Důvěra v tomto případě je takový skok víry, že jiná osoba vás neopustí finančně a věříte, že předmanželská smlouva je to co by měl váš partner ctít. Máme smlouvy v obchodních vztazích, které musejí být dodržovány, abychom se nezklamaly. Zakázky dělají lidi odpovědnějšími. Proč by to s předmanželskou smlouvou mělo být jinak?

Jak mluvit ke svému partnerovi o získání předmanželské smlouvy

Jedním z cílů v manželství je vytvoření emocionální intimity. Jediný způsob, jak se k tomu propracovat je sdílení části sami sebe. Někdy je nám studno, cítíme se nejistě či máme obavy. Je ironií, že mluvíme o velkých věcech, které nás dělají malými. Dodává nám to sílu a respekt.

Na vztahy je třeba pohlížet stejně, jako vnímáme svou práci nebo podnikání s třetí osobou, která potřebuje ochranu, především péči a respekt. Dejte si schůzku s vaším partnerem třeba v sobotu v 10 hodin, kdy děti nejsou doma, mobilní telefony nevyzvánějí jako přes týden. Sedněte si na to jako na pracovní schůzku a zahajte konverzaci:

,,Je mi opravdu nepříjemné vytahovat toto téma, ale opravdu si o tom musíme promluvit. Za prvé, nikdo neudělal nic špatného.“

,,Nikdy jste neměli předmanželskou smlouvu, nikdy jste neměli manželské peníze a nemáte písemnou důvěru, která by chránila jak vás tak vaše děti a Bůh chraň, kdyby se něco mělo stát jednomu z vás.“

I když ještě nemáte děti, je dobré mít nějakou formu důvěry a vůle. Proto radím, abyste svůj život plánovali, alespoň tu oblast, která plánovat jde. Budete se tak cítit pohodlněji a mít větší jistotu, což se může pozitivně odrazit ve vašem rodinném životě.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.