Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina, Sex a vztahy

Nechte složit písničku pro vaši blízkou osobu

Chcete někomu blízkému dát originální dárek a má to být osoba, které chcete za něco poděkovat, vyznat jí city, nebo cokoliv jiného sdělit v písničce, která bude napsána pouze pro ni? Pak máte jedinečnou šanci objednat si velmi originální dárek! Písničku, kterou věnujete jedné konkrétní osobě.

Necháte si složit originální text, kterým budete chtít druhé osobě něco, a to cokoliv, vyjádřit. Uvidíte, jak bude nadšena. Ono totiž mnohdy nejde tak o cenu dárku, jako o originalitu, která v tomto případě rozhodně je zaručena!

Kde vám píseň na přání složí?

Hudební skladatel Jan Holek je jediný, kdo se věnuje skládání písniček na přání. Díky tomu, že tento typ dárku ještě není častý, získáte originalitu a jedinečnost, kterou vám tímto vytvoří na vaše přání.

Píseň, kterou vám složí na přání, bude věčná a tak vám zůstane ve vzpomínkách. Originalita je vytvořena tím, že každá píseň je napsána a nazpívána zvlášť. Dostanete ji pak s darovacím certifikátem, ten bude také podepsaný autorem. Nevíte, jak potěšit někoho blízkého a nápady jste již vyčerpali? Pak darujte něco, co rozhodně nečekal.

Buďte originální a udělejte svou originalitou radost. Vyznejte lásku, nebo originálně požádejte o ruku, popřípadě poděkujte rodičům, či prarodičům za jejich péči a to písní, která bude psaná pouze pro ně.

Jak to vše funguje?

Píseň můžete věnovat tomu, koho milujete k narozeninám, svátku, k výročí, k vánocům… Jeho jméno pak bude spolu s přáním v písni několikrát zmíněno a zmíněno bude také vaše jméno. Doba dodání od objednávky je 3 – 5 dnů. Písnička bude doručena i s dekretem v elektronické podobě.

Pokud píseň budete objednávat, je třeba zadat celé jméno obdarované osoby, i toho, kdo píseň věnoval a také k jaké příležitosti písničku věnujete. Potěšte své blízké krásným originálním dárkem, který je dojme k slzám. Buďte za každou cenu originální. Cena písničky se pohybuje okolo 300 Kč.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.