Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Když je partner o dost starší

Pokud jste si vzala za muže o dost staršího muže, tak v něm jistě hledáte svého ochránce. Nemůžete od něj však čekat, že s vámi bude držet krok, i když se možná o to bude snažit. Uvědomujte si, že se ve svém věku musí muž již šetřit a nedávejte mu najevo, že máte v sobě více síly jak on.

Pohodově trávené chvíle

Vymýšlejte společně program, který bude vyhovovat vám oběma, a rozhodně mu nedávejte najevo to, že jste mladší. Snažte se být si s partnerem stejně rovni. Ve starším muži můžete hledat oporu a také to, že o světě díky větším zkušenostem ví víc jak vy. Můžete si k němu chodit pro moudré rady a čekat, že vám dobře poradí. Starší muž vám může vyhovovat právě z těchto důvodů.

Staršího muže nesmíte nutit dělat věci, které jsou k jeho věku již pasé. Váš muž může například plavat v moderní technice, ale není to podmínka. Záleží opravdu na tom, kolik mu je. Naopak může tíhnout k věcem starším, které byl zvyklí dělat, a moderní věci mu nemusejí nic říkat. I jeho koníčky mohou být jiné, než mají muži, kteří jsou stejně staří.

Rodinná pohoda i s dětmi

I když máte o dost staršího muže, stále o sebe pečujte, abyste pro něj byla princezna, kterou má doma. Jelikož výběr partnera byla vaše volba, měla jste k tomuto určitě nějaký důvod.

Pozor na to, v kolika letech si s partnerem pořizujete děti. Samozřejmě u muže nehraje věk až takovou roli jako u ženy, ale přeci jen by si svých dětí měl ještě umět užít a mít sílu je vychovat. Muži si pořizují děti i v pozdějším věku, jenže pak musejí být připraveni na to, že už se nemusejí dožít jejich dospělosti a to bude pak bolestné právě pro ty děti. Každý by si měl pečlivě rozmyslet, jestli si pořídí děti v 60, nebo v 70 letech. Pokud tedy jste třicetiletá žena a partnerovi je 45 i 50 let, klidně se pusťte do rodiny a užívejte si společného života plnými doušky.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.