Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Bezbolestná stomatologie je řešením pro všechny, kdo se bojí zubaře

Nejen děti, ale i ženy a muži mají strach ze zubního ošetření. Někdo ve větší, jiný v menší míře, ale alespoň “šimrání v žaludku“ pociťuje snad každý.

Patříte-li ale mezi jedince, kteří se zubního lékaře bojí panicky, odkládáte donekonečna zubní prohlídku nebo zaplombování byť jen malého kazu, využijte možnost objednání se k ošetření zubů na Brandeis Clinic. Jde o luxusní zubní kliniku s nadstandardní péčí a nejlepším technologickým vybavením v České republice. Lékaři kliniky jsou pro svou odbornost a přístup žádaní i v zahraničí.

Bezbolestné ošetření zubů

Brandeis Clinic využívá metody analgosedace, díky které pro pacienta bude jakýkoli zákrok odpočinkem a na nic si nemusí pamatovat. U ošetření bude přítomen anesteziolog, který navodí stav, při němž nebude klient pociťovat strach a bude lehce pospávat.

Tato metoda má několik typů

Sedace – je určena pro ty pacienty, kteří se zubního ošetření obávají. Používá se i při běžných zákrocích, např. plombování. Po ošetření pacient zůstane 2 hodiny pod dozorem zdravotní sestry a následně může domů s doprovodem.

Analgosedace – je vhodná při více bolestivých zákrocích, jako jsou např. extrakce zubů. Klientovi může být poskytnuta i na jeho žádost. Opět se 2 hodiny po zákroku zůstává na lůžku a domů se odchází s doprovodem. Tady však je navíc potřebné, aby pacient podstoupil předoperační vyšetření a před ošetřením byl nalačno.

Intranasální analgosedace – využití nachází při delších a bolestivých zákrocích, jako je zavedení více implantátů najednou. Je nutné předoperační vyšetření a příchod nalačno. Po zákroku je nutné zůstat na prvotřídně vybaveném dospávacím pokoji po 6-8 hodin, příp. přes noc. Kromě kvalitní péče, která je samozřejmostí, si zde klient může domluvit např. kyslíkovou masku nebo infuzi s vitamínem C, která posílí imunitu.

Obraťte se na Brandeis Clinic, vyzkoušejte přednosti bezbolestné stomatologie při ošetření zubů nebo dentální hygieně a už nikdy se nebudete bát zubního lékaře.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.