Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Prodloužení řas přírodní cestou, nebo řasy umělé?

Krásné řasy si přeje mít každá žena. Ne každé se ale podaří mít je krásné od přírody a tak tomu musí trošku umět i sama pomoci. Asi každá z nás používá řasenku, protože ta je základ všeho. Jsou ženy, které nepoužívají make-up, nepožívají stíny, nepoužívají rtěnku, ani lesk, ale řasy si nalíčí.

Málokdo se bez řasenky obejde a každá z nás by ráda, aby měla řasy co nejkrásnější a vypadala tak svůdně. Někdy řešíme řasy prodloužením umělými řasy, někdy sáhneme po přirozenější metodě. Co je lepší?

Nechat si řasy prodloužit přírodní cestou, nebo mít řasy umělé?

Existují přípravky, které vám zhustí a prodlouží vaše přírodní řasy a to zhruba do 3. měsíců. Vaše řasy tak budou velmi krásné, svůdné a sexy a nebudete se muset trápit tím, že vám vypadají, nebo že musíte spát opatrně, abyste si neponičila umělé řasy.

Přírodní řasy jsou krásné a nemusíte řešit doplnění, které je u těch umělých třeba každé 3 týdny. Efekt však není až takový, jaký vykouzlíte právě řasami umělými. Těm se jen těžko něco vyrovná. Nicméně je na první pohled většinou jasné, že ty krásné řasy asi nebudou darem přírody, ale prací zkušené viz&aacu te;žistky.

Pokud však chcete řasy umělé, pak vám zaručí opravdu maximálně dokonalý efekt, je však třeba najít dobrou vizážistku/kosmetičku, která tuto práci dobře umí. Lepení umělých řas probíhá tak, že si necháte aplikovat řasu na řasu a nemusíte se již malovat. Ráno i večer budou vaše řasy stejně dokonalé, jako přes den. Tím pádem si ušetříte nejen čas, který líčením strávíte, ale také finance za řasenku a odličovací přípravky.

Budete vypadat dobře kdykoliv a to i po probuzení, takže si na tento luxus již brzy zvyknete. Musíte však být opatrná a v žádném případě si nesmíte oči mnout, nebo jakkoliv jinak na ně sahat. Řasy ale po stupem času vypadávají a musíte si je nechávat doplnit.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.