Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Zamilovala jsem se do přítele kamarádky

By: Zach Taylor

Máte skvělou nejlepší kamarádku, se kterou si rozumíte a řešíte s ní problémy, které vás trápí a to ať už ty svoje, nebo ty její. Prostě si říkáte všechno a řešíte spolu co a jak. Vaše kamarádka si našla přítele, který je skutečně velmi krásný a je to muž, který učaroval nejen vaší přítelkyni, ale i vás samotné.

Co s tím a jak se k tomuto postavit?

Pokud máte svojí kamarádku ráda, tak nedopusťte to, aby se vaše kamarádství zničilo už jen proto, že je za tím jeden muž. On tu dost možná pro vás nebude věčně, ale vaše kamarádka nejspíš ano.

Jestliže si ale dokážete představit život bez vaší kamarádky, ale bez jejího přítele nikoliv, vrhněte se do boje a bojujte. Snažte se ho získat nejprve tak, aby kamarádka nic netušila, protože kdyby to neklaplo, mohla byste přijít o oba. Pokud pak budete mít toho muže jistého, tak jděte s pravdou ven. Kamarádce se omluvte, řekněte jí, že chápete, že už vás nikdy nechce vidět a kliďte se jí z cesty. Určitě vás za to nepochválí a jistě k vám vznese spousty výtek. Také nečekejte, že o vás bude mluvit pěkně před ostatními kamarádkami a přáteli. Prostě buďte připravená na to, že od jisté doby se z vás stanou úhlavní nepřítelkyně.

Pokud má vaše kamarádka přítele, se kterým jí to neklape a vám se líbí a ráda byste s ním byla, zkuste jí to navrhnout. Třeba vám jej ráda přenechá a najde si někoho jiného. I to je totiž možná varianta, která by mohla nastat. Může se také stát i to, že si vaše přítelkyně najde jiného muže a nebude vědět jak to svému příteli říci a vy byste přitom o něj měla velký zájem. Tato varianta je tou nejlepší možnou a nabízí skutečně velmi dobré řešení, pokud byste měla být s přítelem své kamarádky. Je však také nejméně pravděpodobnou variantou, více pravděpodobné je to, že o dotyčného svedete spor obě dvě.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.