Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Získejte krásné vlasy díky kvalitní vlasové kosmetice z Itálie

Každá žena by se měla o své vlasy umět starat a to hlavně z toho důvodu, že vlasy jsou korunou krásy. Kvalita je tedy na místě a každá z nás by jí měla věnovat maximum. Rádi bychom vám nabídli italské produkty pro krásu vašich vlasů, které si můžete koupit buď pro domácí použití, nebo do salonů jako profesionální péči o vlasy vašich zákaznic.

Vlasovou kosmetiku všichni používáme pravidelně a je velmi důležité to, aby skutečně vlasy, zregenerovala a dala jim tu nejlepší možnou péči. V nabídce e-shopu Profi Hair najdete značky jako Intercosmo, Freelimix a jiné, což jsou kvalitní italské značky nejen v péči, ale také pro kreativní tvoření účesů.

Vlasová kosmetika do vaší koupelny

Produkty si můžete zakoupit a používat doma a tak získat zdraví a krásu vlasů. Péče nespočívá pouze v mytí a stylingu. Vaše vlasy potřebují mnohem více a vše, co byste jim měla dát, najdete v našem internetovém obchodě. Jsou to např. profesionální barvy, melíry, aktivátory, či trvalé na vlasy, tak i narovnávače, keratiny, kůry, zábaly, masky, balzámy, séra, ampule, vlasová tonika, tekuté krystaly.

S produkty od Profi Hair vlasy snadno narovnáte, nebo naopak zvlníte. Trápí vás zplihlé vlasy a ráda byste jim dodala na objemu? Pak si pořiďte objemové spreje, které z vašich vlasů rázem vytvoří bohatý a nadýchaný účes. Kvalita, která zaručí zdraví vašich vlasů, je tu pro vás v našem e-shopu.

Vybavte i svůj salon

Chcete, aby k vám zákaznice chodily rády, protože jim nabídnete vysokou kvalitu italských přípravků značky Intercosmo a Freelimix? Pak si je do svého salonu pořiďte i vy. Zákaznice budou kvalitou přípravků jistě velmi mile potěšeny a určitě si u vás přípravek rády i koupí, protože jeho účinky vyzkouší právě u vás.

Kromě přípravků, si v e-shopu můžete pořídit také kadeřnické nůžky, břitvy, strojky na vlasy, žehličky a kulmy na vlasy, fény, kartáče a další kadeřnické pomůcky.

Udělejte ze svého salonu salon prvotřídní. Vsaďte na kvalitu italské vlasové kosmetiky a krása vašich účesů bude zajištěna!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.