Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Dvojnásobná nevěra

Že je nevěra věcí, kterou řeší mnoho lidí, to je věc obecně známá. Partner si může najít milenku, partnerka milence a nevěra je na světě. Jenže co když najednou zjistíte, že váš partner má víc jak jednu milenku, anebo partnerka více jak jednoho milence?

Tady už přestává legrace a začíná něco, co byste neměli tolerovat ani odpouštět v žádném případě. S člověkem, který vám zahýbá hned dvojmo, nezůstávejte ani minutu. Zde nešlo o vzplanutí, ale o chorobnou potřebu mít více partnerů najednou. Důvodem tohoto může být fakt, že si dotyčný potřebuje zvýšit sebevědomí a s jedním, nebo se dvěma partnery mu to prostě nestačí.

Za dvojnásobnou nevěru lze také považovat to, když se váš partner zakouká do vaší kamarádky, se kterou společně trávíte hodně času. Pokud jste pak parta, ve které je několik párů, které se vzájemně velmi dobře znají, vědí o problémech ve vztahu a často spolu někam vyrážíte, tak se může stát, že se například váš manžel zakouká do manželky vašeho kamaráda a může to být vzájemné. Jestliže se toto skutečně stane, pak se tomu nemůžeme ve finále ani divit, i když nás to samozřejmě velmi bolí a velmi trápí. Jenže ti dva spolu trávili tolik času, že se u nich bohužel něco zlomilo a to byl důvod toho, že se dali dohromady.

Také není výjimkou, když se dva lidé, kteří zůstali sami, protože je jejich partneři opustili, dají dohromady právě spolu. I to se samozřejmě může stát. Nestává se to ale příliš často. Pokud se tak stane, může hrozit to, že to udělají jen proto, aby toho druhého vytrestali a pomstili se mu, i když vlastně nemusí spolu být ani šťastni. Ve finále pak mohou zjistit to, že se k sobě vůbec nehodí a mohou se rozejít a jít si svou vlastní cestou.

Vztahy jsou velmi křehké a velmi rychle se můžeme dostat do situace, že krachnou kvůli třetí osobě.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.