Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Puzzle – dárek pro nejmenší, který je zabaví na dlouhou dobu a podpoří jejich smysly

Vánoce, narozeniny, svátky i další významné události v životech našich dětí, jsou vynikající příležitostí, kdy jim věnovat dětské puzzle. Obrázky rozděleny do různého počtu dílků určují náročnost a složitost složení.  

Podpořte zájem dětí vhodně zvoleným obrázkem

Důležité je, vybrat zajímavý obrázek. Pro menší děti jsou určeny obrázky s oblíbenými postavičkami z pohádek nebo knížek, se zvířátky, pro větší jsou inspirací třeba auta, bojovníci, pro holčičky koťátka, kytičky nebo princezny a mnohé další.

Chcete-li obdarovat třeba tříleté dítko, vyberte obrázek rozdělen do patnácti dílků puzzle, ideálně s podložkou, do které se vkládají. Ta má pod dílky ten stejný obrázek, anebo alespoň naznačen tvar dílku, který na dané místo patří. Pokud se vám podaří vybrat obrázek, který se bude vašemu potomkovi líbit, zaručeně u něj vydrží poměrně dlouho a rád se k němu bude vracet.

Široká nabídka, mnoho motivů

Hledáte-li místo, kde najdete spoustu zajímavých druhů puzzle skládaček, podívejte se na internetové stránky http://www.i-puzzle.cz/Detske-puzzle-25-49-dilku-online-puzzle. Nechybí tady provedení pro holčičky ani pro kluky a to správné najdete i hledáte-li něčím zajímavý druh. Jmenovat můžeme např. metalické puzzle, Puzzleball, svítící nebo panoramatické puzzle a mnohé další.

Nabídka obsahuje i skutečně krásné a složité obrázky, které se skládají až z 5 000 a více dílků!

Potěšte i vy vaše děti hračkou, která je nejen zabaví, ale také naučí pozornosti, všímavosti, procvičí jejich logické myšlení i jemnou motoriku při spojování jednotlivých dílů. Navštivte webové stránky i-puzzle.cz a vyberte si ten nejhezčí obrázek, který vaši ratolest určitě nadchnou.

Doručení bude rychlé, balík můžete očekávat již 1-4 pracovních dní od objednání. Navíc při nákupu nad 1 800 Kč je poštovné zcela zdarma!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.