Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jak se nalíčit na Vánoce

By: SashaW

Mnohé z nás se líčí stejně jako každý jiný den, jsou ale i ženy, které líčení na Vánoce provádějí jinak. Chtějí být originální a chtějí zapadnout do tohoto příjemného dne se vším všudy. Kromě tedy výzdoby domácnosti a ozdoby stromku, zdobí i sebe trošku jinak.

Jaké líčení je vhodné?

Určitě jsou tu rudé rty a nehty, protože červená je barvou Vánoc. Dost možná máte i červený obleček, se kterým můžete sladit právě líčení. Možná, že po Vánocích vyrazíte i na nějakou párty, nebo na půlnoční a i tam byste ráda vypadala skvěle a originálně. Nejde jen o líčení, které budete mít pod Vánočním stromkem.

Pokud si vystačíte běžně s kosmetickými produkty jako je make-up, pudr, zdravíčko, řasenka a lesk, tak potom na vánoce přidejte i tužku na oči, rtěnku a stíny. Rtěnka by měla být určitě výrazná. Pokud vám nesluší rudá, zkuste odstín fialové, nebo tmavě hnědé. Na Vánoce si klidně můžete dovolit nalepit si umělé řasy a určitě nebudete vypadat divně.

Make-up v tento den může být velice výrazný a zajímavý. Klidně si naneste na pleť, nebo tělo třpytky. Zvýrazněte také vaše obočí, protože i to je důležité při líčení. Nemusíte se bát tmavšího odstínu. Výrazné obočí je navíc nejmodernějším trendem a přicházejí s ním významní módní návrháři.

Klidně zvolte kouřové líčení, které se používá na večer a pokud jej zvládnete, budete skutečně za hvězdu. Kouřové líčení spočívá ve tmavých barvách na vnějšku oka a světlých v koutku. Klidně můžete použít i tmavou oční linku, která to celé podtrhne. Ke kouřovému líčení ale zvolte raději světlé odstíny rtěnek a to spíše tělové barvy.

Vlasy můžete jak vyrovnat, tak i navlnit a pohrát si s účesem, který běžně nenosíte. I vlasy jsou velmi důležitým základem, který byste neměla podcenit při líčení se na Vánoce. Můžete si je obarvit barevnými křídami a to klidně každý pramen jinou barvou. Pohrajte si.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.