Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Jaké to je mít vztah se zadaným

Vztah se zadaným není vůbec jednoduchý, a pokud v takovém vztahu jste, víte dobře, o čem je řeč. Co vše vás může potkat ve vztahu, ve kterém jste s ženatým mužem a na co byste se rozhodně měla připravit?

Nikdy nebudete ta první, což vám bude dříve nebo později vadit a budete se s tím potýkat. Určitě také dříve, nebo později přijde doba, kdy budete chtít mít muže jen sama pro sebe a budete na jeho manželku žárlit. Tímto však můžete velmi snadno o svou lásku přijít, protože se začne bát toho, že byste v jeho vztahu mohla začít dělat zle a bude se proto s vámi chtít velmi rychle rozloučit. Jen málokdy milenka vyhraje před manželkou, se kterou má váš milý společný majetek a samozřejmě také děti.

Pokud máte pevnou vůli, pak to zvládnete mnohem lépe, ale nečekejte, že bude cesta k vašemu milému snadná. Naopak, půjde o cestu, která bude pořádně trnitá. Dost možná o nevěře jeho manželka neví a tudíž s vámi nic neřeší, je tu ale i ta možnost, že o vás ví a usilovně přemýšlí, jak se vás zbavit. Bohužel, má víc než vy a to jsou společné děti, ty jsou jejím velkým trumfem. Pokud o vás neví a nebojuje s vámi, máte svým způsobem větší šance. Důvod je jednoduchý – pokud má tušení, že se něco doma děje, tak se začne snažit a tím pádem může vyhrát. Pokud se však snažíte pouze vy, tak jsou vaše šance na výhru mnohem větší.

Ve většině případů muž málokdy rozbije rodinu kvůli milence, zato často se vzdá milenky, kvůli své rodině. Výjimky se samozřejmě najdou, ale není jich tolik. Proto si při vztahu se ženatým mužem nedělejte zbytečné iluze a nepřemýšlejte o tom, že by to jednou mohlo být jinak. S největší pravděpodobností se tak nestane a tak na to buďte připravena. Jediná šance, jak vyhrát je ta, že by nevěrníka poslala manželka k čertu sama a nechtěla s ním mít po objevení nevěry již nic společného. Zde je jedna z mála jiskřiček naděje toho, že by to mohlo dopadnout dobře ve váš prospěch.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.