Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Jak zvládnout rozvod po 30 letech

Rozvod po 30 letech není vůbec nic jednoduchého ať už je způsoben nevěrou, odcizením, nebo jiným důvodem. Doba, kterou jste s partnerem společně trávili, rozhodně není dobou zanedbatelnou, ale jde o většinu času ve vašem životě. Jste na sebe zvyklí, dobře se znáte a jeden druhého máte dokonale přečteného.

Rozváděli-li se lidé po tolika letech v minulosti, šlo o něco nepochopitelného a o něco, co se nesetkalo s porozuměním. V dnešní době dochází při rozvodech po takových letech k jisté úlevě, kdy si lidé pomyslně stoupnou znovu na start a začínají žít život, který je podle jejich představ a naplňují si tak své nenaplněné sny.

Pokud máte pocit, že jste už jen součást vybavení vašeho bytu a od svého partnera již nemůžete čekat nic neobvyklého, pak je pro vás rozvod ohromnou úlevou a šancí na to, začít jiný a lepší život. Začínáte mít pocit, že žijete se sobcem a že ten člověk, kterého jste si vzala před lety, nemá vůbec nic společného s tím, který teď s vámi žije? Možná jste i vy došla k názoru, že vaše žití není správné a chtělo by to něco jiného.

Pokud vás představa, že žijete sama, uspokojuje, pak se rozvodu nebraňte. Samozřejmě, že pokud se rozhodnete udělat tento razantní krok, bude to z počátku velmi bolestné, ale časem zjistíte, že z vás spadl obrovský balvan a uleví se vám.

Ještě než dojdete k onomu kroku, srovnejte si v hlavě vše důležité. Zvažte fakt, jak vám samotné bude a co vám samota dá, či vezme. Pokud máte dokonce po svém boku již někoho jiného, tak nepřemýšlejte a jděte si za svým štěstím. Pokud byste zůstala sama, pak zvažte zda to tak skutečně chcete, nebo raději zůstanete v nefunkčním vztahu. Je velmi důležité vědět fakt, jak vám bude vyhovovat žít. Důležité také je, jestli se máte na koho obrátit, jestli máte děti a vnoučata, které můžete navštěvovat, nebo jestli zůstanete úplně sama.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.