Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Proč nám vadí muži za volantem

Znáte to, žena za volantem je něco, co vadí spoustě mužům. Ať už řídíme po městě, nebo jedeme na dovlenou… Jak vidí někoho zazmatkovat, nebo znejistět za volantem, tak už je z toho pozdvižení a muž celou tuto situaci svádí na to, že řídí žena. Jenže ani muži za volantem nejsou dokonalí.

Oni totiž celou situaci berou na lehkou váhu a mnohem více vážnějších nehod, způsobují právě muži. Většinou se velmi rádi předvádí a dokazují si, že se jim nemůže nic stát. Opak je ale pravdou. Pokud se někam jede společně a ve voze je jak muž, tak žena, tak muž chce být tím, kdo se chopí volantu. Nesnese, aby ho vezla žena. Ovšem jen do jisté doby. Jakmile si dá pivo, pak je mu žena za volantem dobrá. Má ovšem tendence jí do řízení mluvit.

Jak poznáte, že řídí namistrovaný frajírek?

Tak, že má loket z okna a většinou si dává hlasitěji hudbu tak, aby si jej každý všiml. Jde z něj pocit, že vlastně ani nepotřebuje držet volant a že je tak dobrý řidič, že mu bohatě stačí, když si volant přidrží ukazováčkem. Další typy mužů si velmi rádi za jízdy cokoliv obstarají sami, a to i přesto, že mají vedle sebe někoho, kdo by jim v tu chvíli mohl pomoci. Není jim hloupé si třeba za jízdy otevírat láhev, nebo cokoliv si podat, jsou i tací, kteří zvládají psát SMS zprávy, o telefonování ani nemluvě.

To, že si zamindrákovaný muž pořídí pořádnou káru, vytuní ji a pak se v ní rád předvádí, není žádnou výjimkou. Tito jsou pak pro silnici obzvláště nebezpeční, protože mají pocit, že nikoho nikdy neohrozí a nikdy nikdo neohrozí je.

Dodržovat předepsanou rychlost jim přijde naprosto dětinské a určitě nemají v plánu něco takového dělat. Většinou se takto chovají muži mladšího věku, ti starší se pak rádi předvádějí v drahých luxusních vozech, pokud na to mají dostatek financí.

Muži jsou v silničním provozu mnohem nebezpečnější, než ženy.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.