Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Laserová epilace vás zbaví nežádoucích chloupků jednou provždy

V dnešní době je moderní jemná kůže bez chloupků, a to nejenom na viditelných místech. Domácí depilace nejsou trvalé a musí se často opakovat. Pokud chcete, aby byla vaše kůže krásně hladká a bez chloupků, máte možnost obrátit se na estetickou dermatologii.

nohyDomácích metod depilace existuje velká spousta, ať už se jedná o klasické holení, voskové pásky nebo různé gely – všechno však zabere nějaký čas a musí se pravidelně opakovat.

Pokud chcete mít krásně hladkou pokožku bez chloupků už napořád, obraťte se na profesionály a zvolte laserovou epilaci, která vás zbaví přebytečných chloupků jednou provždy.

Moderní trvalé řešení

MEDICOM Clinic poskytuje svým zákazníkům kvalitní laserovou a estetickou dermatologii za pomoci nejmodernějších metod, které jsou šetrné a bezbolestné. Tato klinika jako jediná v České republice disponuje laserem LightSheer DESIRE, který účinně odstraňuje chloupky i z těch nejnedostupnějších míst.

Laserové ošetření je zvláštní a jedinečné především v tom, že lze epilaci provést poměrně rychle a bez větší bolesti. Výsledky jsou výborné. Tento typ epilace je vhodný pro všechny fototypy pleti. Je šetrný k pokožce, kterou zanechá krásně hladkou a bez chloupků.

Už žádné domácí depilace

V dnešní době je trendem mít hladkou pokožku bez chloupků i na místech, které nejsou na první pohled viditelné. Laserová epilace je jednoduchým trvalým řešením, jak odstranit chloupky navždy. Už nikdy nebudete muset kupovat spousty různých přípravků a depilaci stále opakovat.

Nebojte se vyhledat odborníky, kteří se na epilaci specializují a rádi vám také pomohou. Vaše tělo bude krásné a bez jakýchkoliv nežádoucích chloupků. Domácí depilace bude jednou pro vždy pryč a vám už napořád zůstane jemná pokožka bez chloupků.

Navštivte estetické centrum MEDICOM Clinic a přesvědčte se o účinnosti LightSheer DESIRE laseru sami.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.