Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Pěkné venkovní osvětlení ke každému domu i zahradě

Marně své ženě vysvětluji, že i při výběru svítidel do exteriéru je nutné dbát především na kvalitu nikoliv na design. Samozřejmě i venkovní osvětlení musí být estetické, ale rozhodně ho kvůli nízké ceně nehodlám kupovat u nějakých pochybných prodejců.

20150131133502Kolegou v práci mi byl doporučen internetový obchod www.uni-svitidla.cz a mohu říci, že mě zaujaly nejen rozumné ceny, ale i velký výběr zboží. Než se ovšem rozhodnu pro nákup jakéhokoli zboží, tak se ještě mrknu na recenze od zákazníků a ty byly víc než dobré. Takže jsem se rozhodl si objednat venkovní osvětlení v tomto e-shopu, kde nabízejí věrnostní bonus.

Praktické a estetické venkovní svítidla

Pokud se nechcete o venkovní svítidla příliš starat, tak nekoukejte na cenu, ale na kvalitu. I obyčejné venkovní stojací lampy musí odolat větru, dešti, slunečnímu záření a mrazu. To je jedna věc. V druhé řadě nesmíme opomenout na další nezbytné svítidlo a to je venkovní osvětlení s čidlem. Ideální proti zlodějům, světlo se samo rozsvítí ve chvíli, kdy pohybový senzor pohyb zaznamená. To určitě znáte z benzínek a s restaurací. Venkovní osvětlení s čidlem není žádná převratná novinka. A samozřejmě je nutná úspora. A proto jen velmi nepraktický člověk stále preferuje obyčejné žárovky místo, aby si objednal venkovní zápustné LED osvětlení.

Venkovní nástěnné svítidlo – funkční elegance

Vestavné venkovní svítidlo je nutné dobře umístit a taky vybrat opravdu kvalitní světlo. Venkovní nástěnné svítidlo a jiné venkovní osvětlení musí mít příslušný stupeň krytí a podle číselného označení se také umísťují. Příklad IP 44-68 – čím jsou čísla vyšší, tím jsou svítidla odolnější proti nepříznivým vlivům počasí. Samozřejmě je dobré zvolit venkovní nástěnné svítidlo, které se vyznačuje jednoduchou údržbou. Do zahrady je dobré taktéž instalovat solární osvětlení, které při přímém slunečním záření vám v noci vydrží svítit i 8 hodin.

Galerie zahradních osvětlení


Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.